İkinci Silik Çizgi

hello_kitty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
80
2
Arkadaşlar merhabalar bilenleriniz varsa sizlere birşey sormak istiyorum. Bugün test yaptım ancak (sabah idrarıyla değil akşama doğru) ilk testte ikinci çizgi çıktı ama çok silik olarak. Hemen peşine ikinci kez test yaptığımda ise negatif çıktı. :S Kan tahlili yaptırdım iki saat içinde çıkar sonuç internetten öğrenebilirsiniz dediler. Şimdi bekliyorum, beklerkende burada size sormak istedim fikirlerinizi. :) Tabi öncelikle hayırlısı ne ise o olsun diyorum

Arkadaşlar merhabalar bilenleriniz varsa sizlere birşey sormak istiyorum. Bugün test yaptım ancak (sabah idrarıyla değil akşama doğru) ilk testte ikinci çizgi çıktı ama çok silik olarak. Hemen peşine ikinci kez test yaptığımda ise negatif çıktı. :S Kan tahlili yaptırdım iki saat içinde çıkar sonuç internetten öğrenebilirsiniz dediler. Şimdi bekliyorum, beklerkende burada size sormak istedim fikirlerinizi. :) Tabi öncelikle hayırlısı ne ise o olsun diyorum

hayırlı olsun inşallah hamişsindir. 2. testin duyarlılığı düşüktür diye düşünüyorum. merakla pozitif haberini bekliyorum

merak ettimde yaptığın testin markası neydii inşallahh bebişin seninledir canımm sonucun çıkınca haber ver merakta bırakma:KK49:

Kan testini şimdi öğrendim internetten negatif çıktı. Çok ümitli değildim zaten. Sanırım tedbirli olmak lazım. Önce dr a görünmeli bünye hazır mı öğrenmeli. Kısmet bakalımm. Bu ay itibariyle korunmayı düşünüyorum sanırım acele ettim daha yeni evli sayılırım 1 senemiz bitmedi. Teşekkürlerr cevaplarınız içindeee

X