İkinci silik çizgi böylemi olur kızlar bir bakın lütfen

BaHHaR

ağrılı başıma nebu garezz
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
937
0
38
my.php

Allah aşkına bir bakın arkadaşlar..
Hep okurdum ikinci çizgi silik çıktı diye ama hiç fotoğrafını falan görmemiştim..Şimdi bu çıkan silik çizgi anlamınamı geliyor...??

Son düzenleme:
Aaaaa!! Sende mi çıktı:)) Ne güzel ben fotoğrafı göremiyorum ama yine de tebrikler!!

ya yüklüyorum ama niçin gözükmüyor anlamıyorum...
çizgi gibide değil ki anlayamadım..
tecrübeli olanlar vardır belki dedim

Aaaaa!! Sende mi çıktı:)) Ne güzel ben fotoğrafı göremiyorum ama yine de tebrikler!![/QU

canım sağol yaa:)
ama emin olmam için birilerinin bana evett bu silik çizgi demesi lazım
ama fotoğraf yüklenmiyor malesef

hayırlı olsun hamişsiiiiiiiiiiin kız ne güsel bir haber bu böyle arkadaşım bendede öyle çıkmıştı hamile oldugumu ögrenmiştim 3kere yaptım 3de silik çıktı ama hamiştim

Nasıl yapılacağını hiç bilmiyorum!! Sanırım önce bir siteye yüklemen ve oradan link vermen gerekiyor.

kızlar baktınızmı????
çizgi olarakmı değerlendiriyim şimdi bunu .hiç öyle gelmiyyor bana:KK43:

yasmincim sağol canım benim ..senin çizgilerde böylemiydi dahamı belirgindi canım

cnm resmi göremiyom internetmi agır anlamadım gitti ama benimki yok diyecek kadar azdı cnm ama hamile kalşmıştım

Benimde aynen öyle oldu bende akşam 9 da bakmıştım 2. çizgi belli belirsizdi ve halen testi saklıyorum. Hatta bana sabah ilk idrarla daha net çıkar dediler oda akşamkinin biraz daha belli olanı gibiydi sonra doktora gittiğimde 5,5 haftalık hamileydim umarım istediğin olur hayırlısıyla

istemezmiyiiiimmm deliler gibi:))
çok teşekkür ederim ilgine TK646...

cnm resmi göremiyom internetmi agır anlamadım gitti ama benimki yok diyecek kadar azdı cnm ama hamile kalşmıştım

Canım ilk sayfada alttaki msjlarıma doğru ekledim ilk msjda değişiklik yapamıyorum anlamadım gitti...
inşallah hayırlısı bakalım ....sabah tekrarlıcam testi

Sabah ilk idrarla dene kesin sonuç için canım ama 2. çizgi demek 2. çizgi demektir tebrikler şimdideenn...

Benimde aynen öyle oldu bende akşam 9 da bakmıştım 2. çizgi belli belirsizdi ve halen testi saklıyorum. Hatta bana sabah ilk idrarla daha net çıkar dediler oda akşamkinin biraz daha belli olanı gibiydi sonra doktora gittiğimde 5,5 haftalık hamileydim umarım istediğin olur hayırlısıyla

canım benim testte belli belirsiz değilde nasıl anlatayım sanki pozitif olması gereken diğer yarısı komple kırmızı gibi....
hayırlısıyla inşallah öyledir..a.s.
Allah kızını size bağışlasın..Maşallah çokda güzel
:nazar:

resimi bende göremıyorum ama her silik çizginin her türlüsü pozitif demek benımde cok silik cıkmıstı beklenen adetin3.günü

X