İkinci Çocuğu planlıyorum, yardımm..

2 cocuklu calisanlar genelde annesiyle ayni apartmanda oturan yada kaynanasiyla ayni apartman oturan cocugu gonderip karsilasa yeter .calismak da guzel . Keske calisan annelere bira daha ayricalik olsa

2 cocuklu calisanlar genelde annesiyle ayni apartmanda oturan yada kaynanasiyla ayni apartman oturan cocugu gonderip karsilasa yeter .calismak da guzel . Keske calisan annelere bira daha ayricalik olsa
Keşke olsa malesef hem hayat şartları zor hemde kendi kendimize birşeyler yapabilmek için çabalıyoruz.Bir arkadaşım hep derdi ki 2 çocukla çalışan annelik yapılmaz sanırım, benim annem kayınvalidem değil uzaktan akrabam dahi yok yakınımda..sanırım vazgeçmem mecburi çalışma işinden. Para verip maaşımın yarısını hem bebeğe hem okula giden çocuğa bakacak bakıcıya versem yine çocuklarımdan ayrı kalcam az bir para için bilmiyorum değer mi

Merhaba, bence okul açıldıktan 3-4 ay sonra Doğum olacak şekilde denk gelse daha iyi olur sanki. İlkokul 1. Sınıfın ilk dönemi adaptasyonla geçeceği için. Ama tabi ki Kısmet tabi bu işler

Bende 88 liyim 3.cocuguma hamileyim ve isi birakmak zorunda kaldim ustelik evde kira 1.cocugum disinde diğer 2 si kaza ile oldu aldiramadim da en guzeli plansiz aniden hamile kalmak :)))

Merhaba, bence okul açıldıktan 3-4 ay sonra Doğum olacak şekilde denk gelse daha iyi olur sanki. İlkokul 1. Sınıfın ilk dönemi adaptasyonla geçeceği için. Ama tabi ki Kısmet tabi bu işler
Hayırlısı olsun sizin içinde :)

Yaa işte beklediğim cevap tabiiki Allah o zamana nasip edecek mi bakalım dediğiniz çok doğru kısmet ama mantık olarak okul öncesi 3,4 ay önce mi doğsa yoksa 1.sınıf başlasın 3,4 ay sonra mı olsun diye hep çelişkideyim. Ama sizin dediğiniz daha mantıklı bence de çocuk belki öncesinde sarsılır şaşırır düzeni bozulur en azıdan ilk 2,3 ayı atlatırsak daha iyi olur ÇOK TŞKLER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…