ikinci çizgi soluk!hamilemiyim??

phuket

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
66
0
merhaba arkadaşlar..gece yatmadan önce yaptım testi önce bişey yoktu tek çizgiydi gece tuvalete kalkmıştım baktım iikincisi soluk çıkmış.aranızda böyle çıkan varmı?ne oluyor.bana yardımcı olurmusunnuz?

merhaba arkadaşlar..gece yatmadan önce yaptım testi önce bişey yoktu tek çizgiydi gece tuvalete kalkmıştım baktım iikincisi soluk çıkmış.aranızda böyle çıkan varmı?ne oluyor.bana yardımcı olurmusunnuz?

canım, ilk 5 dakika içindeki çift çizgi, kuşkusuz gebelik var demektir.

15 dakika geçti mi test yapışının üzerinden?
ben defalarca aynı şeyi yaşadım çünkü, ondan soruyorum... attım çöpe, 20-25 dakika sonra baktım.. ikinci çizgi de belirmişti falan filan... ama doktora gittiğimde hep negatifti.

Çok umutlanma ama, idrar testini yeniden yap bence. Yarın sabah ilk idrarla yap. Gece yatarkan değil yani :)

yalelcim teşekkür ederim fikrin için.umutlanmıyorum zaten çokda istekli değilim...:)sabah yapcam....

geçti canım saatler geçti bu arada bende test bozulmuştur diye düşündüm:)

canım 5 dakikadan fazla zaman geçince hamilelik olsada olmasada ikinci çizgi çıkabiliyor.bir daha yap canım bence testi ama sabah ilk kalktığında yaparsan daha iyi olur

tamam canım heralde hazır değilim hamileliğe üzülmüyorum Allah hakkkımda hayırlısını versin.durumumu haber veririm size..

ılk 5 dk.çıkan sonuç doğru bence..Beklediğim zaman 3 defa silik çizgiyle karşılaştımm.ınşallahh hamilesindirrr.ınşallahh çizgi yanıltmazz...

X