Ikinci çizgi silik ne demek oluyor?

canım büyük ihtimal hamilesin silik oluncada öyle diyorlar yarın sabah testi tekrarlarsın koyulaşcakmı bakalım

Evett hamilesin canımmmm bhcd oranın düşük yanii daha bebiş yenii küçücük o yüzden silik çıkmıştırrr.Hadi hayırlı olsun cnm =)

Şu an çok şaşkınım heveslenmiyim diyorum ama bilmiyorum.Şimdi napıcam ben nereye gidicem yani..Kan testimi yaptırmam lazım yoksa ultrason mu?

kAN TESTİ YAPTIR CANIMMMM ŞUAN ZATENN ULTRASONLA KARINDAN DEİLDE VAJİNAL USGDEN GÖRÜLEBİLİR BEBEEKKK.Ama kan testi yeterli olucaktırrrrr Şaşkınlığını anlıyorumm ilk bebekmi cnm????

Evet daha ilk 5 aylık evliyim doktora gitmiştim evlenmeden önce kist çıkmıştı doktor engel olmaz diyordu ama çok korkuyodum.Geçen ay 7sinde adet oldum eve çıkarken test alayım dedim kendi kendime.Hiç heveslenmeden yaptım testi.İkşncş çizgi belli oluyor fakat biraz silik.Hemen ilk buraya yazdım.Kimsenin haberi yok utanıyorum. :KK17:

Silik çizgi hamilelik belirtisidir.
Emin olmak için en yakın hastanede kan verip betahcg testi yani gebelik testi yaptırın.

Evet daha ilk 5 aylık evliyim doktora gitmiştim evlenmeden önce kist çıkmıştı doktor engel olmaz diyordu ama çok korkuyodum.Geçen ay 7sinde adet oldum eve çıkarken test alayım dedim kendi kendime.Hiç heveslenmeden yaptım testi.İkşncş çizgi belli oluyor fakat biraz silik.Hemen ilk buraya yazdım.Kimsenin haberi yok utanıyorum. :KK17:

Sat gününe ne kadr vardı canımmmm benim bugün ama çıkarmııı yhaa deli olcam meraktan???Gidip alıyım mı bir test???? Sen kaç gün kala yaptınnn da silik çıktı

Tamam ben gidiyim alıyım test ya varya hepde aynı eczaneye gitmekten utanıyorum artıkk dicekkk ne hamile kalamaz bişeymiş bu kız =)

Hemen al Allahım hepimize hayırlı evlatlar versin.Bitane dha alıp yapıcam bendede aynı sorun var eczane değiştiriyorum sürekli:) Şener şenin filmindeki gibi önce gözlükle sonra şapkayla girip alalım :)

Evett yhaaaa eşinin yaptığı mantıklı benim eşimmmm utanıyorr alamazz =) Aldım 2 tane test bida bida gidememm zaten varya almıam diorummm beklicemm olmuyorr sabırsızımm çok...Kızlar şuan yapıcam testi ama olumsuz çıkarsa üzülmek istemiyorumm yha

$2012-09-05 17.06.16.jpg $2012-09-05 17.06.16.jpg $2012-09-05 17.06.16.jpg

resmi yükledim size ama gözüküyormu ? Burda biraz daha silik çıkmış

Evett yhaaaa eşinin yaptığı mantıklı benim eşimmmm utanıyorr alamazz =) Aldım 2 tane test bida bida gidememm zaten varya almıam diorummm beklicemm olmuyorr sabırsızımm çok...Kızlar şuan yapıcam testi ama olumsuz çıkarsa üzülmek istemiyorumm yha

İnşallah hayırlı haberinizi alırız. Çıkmazsa bile üzülmeyin, hayırlısı olsun. Elbet birgün o ikinci çizgi çıkacaktır. :)

Üzzülme zaten rabbim zamanını bekliyordu elbet.Bende çok heveslenmek istemiyorum :KK43:

X