ikinci çizgi birkaç dakika sonra böyle çıktı ne diyorsunuz hamilemiyim ?

canım göğüslerim 1 hafta öncesinden uçları acımaya başladı ama adet olacağım zamanda acıyor ve son 1 haftadır çok uyku hali var bulduğum her yere sinip uyumak istiyorum onu da bahar havasına bağladım ama bugün test silik çıkınca acaba diyorum

uyku hali bende de var canım. adetim haziranın sonunda ama şimdiden kasıklarımda bi ağrı var. ayrıca mide bulantım oluyor sabahları ve gaz sancılarım var. sende de var mı ki böyle belirtiler. beni en çok rahatsız eden belirti uyku hali. okulda derste bile uyukluyorum bazen. eve gelir gelmez yatıyorum hemen

adetim daha geçikmedi tam da bugün adet olmam gerekiyordu gece çok sancılandım bugün dayanamadım test yaptım 2 tane ikisinde de hemen değil bir kaç dakika sonra bu şekilde hafif belirdi 2. çizgi.. Sizce ümitlenmelimiyim çok silik değil mi bu çizgi ? Eki Görüntüle 730547

çıksa keşke bizdde böyle çıksa.şimdiden tebrik ederim:)

Tebrik ederimm hamilesinn canımm :KK1::KK49::KK52: bende adetimin 28.günü yaptım böyle silik çıktı kan verdim hamile çıktım ..Adet günün geçmediği ve küçük olduğu için silik çıktı

:KK54::KK54::KK9::KK9::KK9::KK74::92::90:

doktordan geliyorum bütün gece heycandan uyuyamadım sabahın köründe hastaneye koştuk eşimle ama malesef hamile değilim hcg 0.35 çıktı ;( doktor evde yapılan idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor dedi :KK43:

doktordan geliyorum bütün gece heycandan uyuyamadım sabahın köründe hastaneye koştuk eşimle ama malesef hamile değilim hcg 0.35 çıktı ;( doktor evde yapılan idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor dedi :KK43:

ayyy cnm benim yaaa üzülme sıkma canını... canım RABBİM TEZ ZAMANDA MELEK VERSİN SANA İNŞ.

birinde neysede 2sindede aynı çıkmış.neyse canım hayırlısı.benimde idrar testim negatif çıktı bugün :KK43:(

canım benimki de aynen öyle olmuştu ve adet oldum iki gün sonra.

sen neden hemen gittin ki kana keşke sabah ilk idrarınla bi test yapsaydın koyu çizgiyi görmeden gitme bi daha...

hakkında hayırlısı olsun inşallah öbür ay hemen hamişko olursun :)))

tahmin edebiliyorum hayal kırıklığını bende yaşadım bunu ama sanırım vakit var bizim için. sabır inşallah rabbim boş bırakmaz. ah şu stres yapmamayı bir öğrensek :)

uyku hali bende de var canım. adetim haziranın sonunda ama şimdiden kasıklarımda bi ağrı var. ayrıca mide bulantım oluyor sabahları ve gaz sancılarım var. sende de var mı ki böyle belirtiler. beni en çok rahatsız eden belirti uyku hali. okulda derste bile uyukluyorum bazen. eve gelir gelmez yatıyorum hemen

kimyasal gebelik yaşadığımdaki belirtilerimi yazmışsın cnm. okulda sürekli esniyordum ağırlık çöküyordu eve gelir gelmez yatıyordum. akşamları erkenden yatağa girmek istiyordum. mide bulantım oluyordu. gaz sancılarım da vardı. inş hamilesindir cnm hani kimyasal gebelik yaşayacaksın diye birşey yok ben de bu belirtileri yaşadım yani

X