ikinci çizgi birkaç dakika sonra böyle çıktı ne diyorsunuz hamilemiyim ?

efya_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2013
384
19
adetim daha geçikmedi tam da bugün adet olmam gerekiyordu gece çok sancılandım bugün dayanamadım test yaptım 2 tane ikisinde de hemen değil bir kaç dakika sonra bu şekilde hafif belirdi 2. çizgi.. sizce ümitlenmelimiyim çok silik değil mi bu çizgi ?

zaten 2. çizgi 5 dakika içinde çıkıyo. ben de 3 gün geçince yapmıştım, böyle silik çıkmıştı, şuan hamileyim
yeni olduğu için öyle görünüyo sanırım

yarın bi tekrar dene canım inşallah daha koyu çıkar... bana kalırsa ümit var ancak çok ümitlenince insan yıkılıyo... sen yokmuş gibi düşün yarın bi dene bakalım ne olcek...

inşallah vardır bebişin.

zaten 2. çizgi 5 dakika içinde çıkıyo. ben de 3 gün geçince yapmıştım, böyle silik çıkmıştı, şuan hamileyim
yeni olduğu için öyle görünüyo sanırım

ay inşallah ya çok umutlandım ilk defa görüyorum 2. çizgiyi ama emin olamıyorum yarın sabahta bir tane yapıp doktora gidicem. inşallah hamileyimdir ben de

evet inşallah canım bende öyle düşünüyoum yarın sabah da yapıcam daha koyu çıkarsa doktora gidicem bu şüpheyle bi kaç gün yaşayamam sanırım

Canım, göguslerde, hassasiyer, kirpik karışması, baş ağrısı vs belirtiler var mıydı?

Canım, göguslerde, hassasiyer, kirpik karışması, baş ağrısı vs belirtiler var mıydı?

canım göğüslerim 1 hafta öncesinden uçları acımaya başladı ama adet olacağım zamanda acıyor ve son 1 haftadır çok uyku hali var bulduğum her yere sinip uyumak istiyorum onu da bahar havasına bağladım ama bugün test silik çıkınca acaba diyorum

Tebrik ederim canım, inş tutunur bebeğin😊darîsı başıma...

benim de adet günüme 5-6 gün kala böyle çıkmıştı, şimdi 13 haftalık hamileyim.adet günün geçtikten sonraki 1-2 gün içinde iyice koyulaşıyor.
hayırlısı olsun

ya ben dayanamayıp bir test daha yaptım şimdi ama kocaman bi tek çizgi çıktı kızlaarrr ne diyosunuzz hamilemiyim değilmiyim nasıl uyuyacam ben bu gece

canım inanırmısın benim bundan bile daha silikti beta 2721 ken ama daha evvel her ay silik çizgi görmüşlüğüm çoktur o yüzden güvenmiyorum testlere şimdi hobi olarak keyfine yapıyom inş. sendede bebiş vardır cnm Allah gönlüne göre versin inş.

İnşallah canım ya ama çok strese girdim nasıl durucam sabaha kadar bilemiyorum. bende ilk defa çıkmıştı silik çizgi onun için çok ümitlenmiştim ama az önceki test kocaman bir hayal kırıklığı oldu

peki testlerin markaları farklımıydı cnm??

silik çıkan iki test farklı markalardı ama 3. tek çizgi çıkan test silik çıkanlardan biriyle aynı marka

hayırlısı bakalım canım hiç belli olmaz en garantilisi kan testi..Allah yardımcın olsun bir an evvel meleğin seninle olsun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…