ikili test

mysever

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
541
7
37
ikili test yaptıran arkadaşlar ayrıntılı ultrasonla kan tahliline ayrı ücretmi alıyolar ben şimdi hastaneyi aradım ikili test ücretini sordum 77 ytl dedi kan tahlili bu ücrete dahilmi ayrımı ödiycem

Canım ben Kaynarca NENE HATUN Hastanesinde yaptırdım 35 ytl di İkisine ayrı ücret vermedim.

canım ben kan tahlili için 50 ytl fark, ultrasyon için 35 ytl fark ödeyeceğim renkli ultrasyonlamı bakılıyor bilmiyorum

bana yardımcı olcak kimse yokmu:KK43: ikili testte renkli ayrıntılı ultrasonamı giriliyo ve ikili test ücretine ultrason ve kan testi dahilmi

.ikili test dediğin zaten kan alma ve ultrason işlemlerı.yani ne kadar dedılerse o bu ıkı işlemın toplamıdır.ayrıca bir ücret neden talep etsınler kı?ayrıca renklı ayrıntılı ultrosana gırılmıyor.

ikili test yaptıran arkadaşlar ayrıntılı ultrasonla kan tahliline ayrı ücretmi alıyolar ben şimdi hastaneyi aradım ikili test ücretini sordum 77 ytl dedi kan tahlili bu ücrete dahilmi ayrımı ödiycem

hastanede sana sadece kan tahlili yapacaklar,ben daha yeni yaptırdım!ama doktorum ilk önce muayenehanede ense kalınlığını ölçtü ondan sonra kan tahliline gittim..iki sonuç karşılaştırılıyor...

X