ikili test hakkında yardım lütfen

meral_83

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
328
3
kızlar haftaya 2'li test için gideceğim doktoruma inşallah şu mübarek günlerde bir sorun olmadan test sonucunu alırız..size sorum 2'li testi devlette yapıyorlar mı veya özel hastanelerde fiyatı ne kadar sigorta karşılarmı..sorularımı cevaplarsanız çok memenun olurum..şimdiden teşekkür ederim..

canım genlede iliki testleri 12. haftada yapıyorlarmış .tabiki devlet hastanelerinde yaparlar.öze hastanelerde de fiyatı çok fahiş değil diye duymuştum. inş güzel sonuçlar alısın

evet canım 12.haftada yapılacakta ben fiyatı merak etmiştim çok teşekkür ederim cevapladığın için:)

merhaba ben geçe sene yaptırmıştım özelde.50 ytl civarı bişey almışlardı.Devlette de yapıyolar ama ücretsiz sanırım.

canım bende yeni yaptırdım sayılır,75 ödedim özelde.devlet hastanesindede yapılıyodur elbette ama bu konuda bilgimm yok canımm..

meralcim ben ssk ile anlaşmalı özel bi hastaneye gidiyorum ense kalınlığını dr'um kendisi ölçtü ben sadece kan tahlillerine para verdim 69 ytl
inşallah bi sorun çıkmaz tatlım belli olmaz belki bebeğinin cinsiyetini bile öğrenebilirsin ha bide meralcim benden tavsiye benim zilloş kızım ense kalınlığını 2 gün ölçtürmedi dönmedi bi türlü dr'a tok git bi de tatlı bişşeyler ye dr'um söylemişti bende öyle yaptım ve gerçekten tok ve tatlı bişeyler yiyince kıpır kıpırdı ve ense kalınlığını ölçtük çok şükür a.s.

canım çok teekkür ederim verdiğin bilgiler için cinsiyetini hemen öğrendin mi sen nerden belli oluyor testte çıkıyormu sen kaç fatalıksın şimdi..tekrardan çok teşekkürler..

canım çok teekkür ederim verdiğin bilgiler için cinsiyetini hemen öğrendin mi sen nerden belli oluyor testte çıkıyormu sen kaç fatalıksın şimdi..tekrardan çok teşekkürler..
güzelim ben 5 buçuk aylık hamileyim kızım olacak 4buçuk ayda öğrendim ama erkek bebek bekleyenlerin çoğu ikili testte öğreniyorlar bazı dr'lar görmelerine rağmen söylemiyor ama bazıları da daha 12 haftada söylüyolar bebeğin erkekse belli olabilir ikili testte a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…