İkili tarama testi sonuç kafamı çok karıştırdı doktor?

senakrbyr58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
6
0
20
Doktor gittim ikili tarama testi sonucu için herşeyin değeri normal ikili test sonucu yüksek dedi yardım edin kafamın içinde dönüyor

Eklentiler

• IMG_0995.jpeg
    IMG_0995.jpeg
    145,2 KB · Görüntüleme: 207
Bebeğiniz sağlıklı doğar inş , ama baştan bu testi yapmasanız daha iyi idi fal bakar gibi tarama testi yapıyorlar , bebeğiniz çok çok büyük ihtimalle sağlıklı

Bunlar %68 doğru sonuç veriyorlar, fetal DNA %99. Bu testte yaşınız, hormonunuz vs dikkate alınıyor. Fetal DNA’da bebeğin dnasına bakılıyor. Ben bu testlerin doğruluğundan şüpheliyim, sadece başka bir doktora yolum düştü 4lü yapmak istediği için yaptırdım yoksa asla yaptırmam. Fetal dna yaptırdım bunlar yerine.

Bebeğiniz sağlıklı doğar inş , ama baştan bu testi yapmasanız daha iyi idi fal bakar gibi tarama testi yapıyorlar , bebeğiniz çok çok büyük ihtimalle sağlıklı
Yani yaptırıp yaptırmamak arasında çok kararsız kaldım doktor 3 test normal biri yüksek dedi yaşımda 21 o da şaşırdı birde 1 hafta dediler 2 günde çıktı o yüzden rabbim hayırlısını versin diğerlerini çok yaptırma taraftarı değilim ne olursa olsun çok teşekkür ederim

X