İki veya daha fazla düşük yaşayan arkadaşlar, tecrübelerimizi paylaşalım,destek olalım birbirimize..

canım bunlar genetikle ilgili şeyler asprin kullansan da genetiğindeki mutasyon neyse ortaya çıkacaktır.
Öyleymiş canım doktorumada sordum aspirinle ilgisi yok dedi.İnşallah bi daha aynı şeyleri yaşamayız

Çok teşekkür ederim canım,hiç bir fikrim yoktu nereye gidip yaptıracağım konusunda ?
Peki pıhtılaşmada sorun çıkmazsa ne yapıyor doktor?Yeni testler mi istiyor bakalım merak içindeyim ...
Pıhtılaşma yoksa rahim filmi çekilmeni istiyorlar canım en az 2 düşüğün varsa eğer.Rahim filmide temiz çıkarsa ne olucak peki bende bunu merak ediyorum.Ya bazı doktorlar pıhtılaşma çıkmadığı halde pıhtılaşmayı önleyici iğne veriyorlar tedbir amaçlı,bende kullanmak istiyorum ama doktorum bebek aspirininin yeterli olduğunu söylüyor

canım sana yada burda kürtaj olmuş herkese soruyorum sizinde geç döllenmemi oldu benım bır cocugum var dıyer uc gebelıklerım gec döllenme oldu sonuç kürtajla bitti

Canım , benim de geç döllenmeydi diye hesapladım.Büyük ihtimalle öyleydi, çünkü regl tarihimden birkaç gün sonraki testim çok düşük çıkmıştı. Bununla ilgisi var mı diyorsun düşük/kürtaj konusunun ?

Benim geç döllenme değildi,adet döngüm 28 gün en fazla 1 aydır.Geç döllenme olup 2 ay sonra doğum yapıcak birini tanıyorum.Burda çokta duydum geç döllenme olupta doğuran,onunla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum ben canım.

doktorda söyledi alakası yok ama ne bılıyım merak ettıgımden sorıyım dedım cevap için teşekkür ederım cnm

Merhaba burada yeniyim dokuz ay önce dış gebelik geçirdim. Bu ay da kimyasal Aralık 10 adet tarihim olmalıydı o gün kan testi yaptırdım hcg 8 çıkmıştı ama iki katı artarak devam etti daha önceki dış gebelikte artmıyordu. 800 olduğunda doktora gittim geçen hafta salı k.rengi akıntım olduğu için progestan verdi bir hafta sonra gel dedi hcg yaptırmanada gerek yok dedi. O bir hafta içinde ağrılarım oldu çok az kanamam bugün doktora gitmeden hcg yaptırdım ben 12000 küsürlerde olmasını beklerken 400 çıktı kimyasal gebelik dedi sıfırlanana kadar takip sonra bir adet gör denemeye devam dedi. Tabi morsl alt üst yeni yıl mutluluğu yaşayacaz derken hayal kırıklığı. Şükür etmek lazım biliyorum her şeyin hayırlısını versin Rabbim. Ama ne yapmalıyım bilmiyorum doktor hiç bir test istemedi. Deneyimli arkadaşlar yardıma ve morale çok ihtiyacım var

çok geçmiş olsun cnm peki sen kürtaj olmadın mı

COTE="kezbane, post: 38610599, member: 647787"]çok geçmiş olsun cnm peki sen kürtaj olmadın mı[/QUOTE]
Canım daha dün gittim dr yeni ögrendik yani kendi kendine sıfırlanırsa kurtaja gerek yok dedi hcg takibi yapılcak o yüzden sıfırlanmassa kürtaj dedi

COTE="kezbane, post: 38610599, member: 647787"]çok geçmiş olsun cnm peki sen kürtaj olmadın mı
Canım daha dün gittim dr yeni ögrendik yani kendi kendine sıfırlanırsa kurtaja gerek yok dedi hcg takibi yapılcak o yüzden sıfırlanmassa kürtaj dedi[/QUOTE]

Canım cok geçmiş olsun, ben de Aralık sonuna doğru bir kayıp yaşadım senin gibi. Yılbaşı gecesi eşimle paylaşmayı planlamıştım hatta kesinleşip herşey yolunda gittiğinde. Çok üzüldüm tabii ama kısmet ,hayırlısı böyleymiş hakkımızda.Yine olur hiç merak etme içimizi ferah tutalım , moralimizi bozmayalım en önemlisi bu.Allah sağlık versin de, biliyorsun neler duyuyoruz ne zorluklar çekenler ,sebepsiz kısırlık yaşayanlar var.Çok şükür yine de herşeye rağmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…