Gelinlik Modelleri iki şey sorcam canlarımmm iyiki varsınızzz

ladyLynn

sunset boulevard
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
919
211
kızlar 167 boyundayım.
kilom 70 basen bölgesinde fazlalığım var bacaklarım biraz kalın belim ince
iki sorum olcakkk :)
birinci sorum :)benim boy ve kilomda gelin olan arkadaşlar gelinlik üzerinizde nasıl durdu ?
çok merak ediyorum nasipse ocak şubat düğün düşünüyoruz allahın izniyle ama ben vücudumda nasıl duracak çok endişeliyim nişanımda birden kilo almıştım stresten vücudumda şişlik vardı nişanlığım hiç yakışmadı kollarım taştı tek omuz beyaz bir elbiseydi aceleye gelmişti ayyyhh hatırlamak bile istemiyorum o fotoğraflarımı görmek istemiyorum:KK43:
düğününde herkes zarif olmak ister gelinliğin içinde ama ben çok iradesizim asla kilo veremem kayınvalidemde zayıflamamı istiyor onun için güzellik yüzde olmuyor fizikte oluyor ara ara laf sokuyor :S
ikinci sorum acaba gelinlikçiler ve moda evleri gitsek modellerinizden denemek istiyorum desem denetiyorlarmı almadan fikriniz vardır yardımcı olun kızlaar :KK1:

her fiziğe uygun gelinlikler var canım canını sıkma daha kilolu kişiler bile çok güzel oluyor gelinlik herkeze çok yakışıyor zaten sen kendini üzme stres yapma herşey olacağına varır:KK34::KK34:

kızlar 167 boyundayım.
birinci sorum :)benim boy ve kilomda gelin olan arkadaşlar gelinlik üzerinizde nasıl durdu ?
çok merak ediyorum nasipse ocak şubat düğün düşünüyoruz allahın izniyle ama ben vücudumda nasıl duracak çok endişeliyim nişanımda birden kilo almıştım stresten vücudumda şişlik vardı nişanlığım hiç yakışmadı kollarım taştı tek omuz beyaz bir elbiseydi aceleye gelmişti ayyyhh hatırlamak bile istemiyorum o fotoğraflarımı görmek istemiyorum:KK43:
düğününde herkes zarif olmak ister gelinliğin içinde ama ben çok iradesizim asla kilo veremem kayınvalidemde zayıflamamı istiyor onun için güzellik yüzde olmuyor fizikte oluyor ara ara laf sokuyor :S
ikinci sorum acaba gelinlikçiler ve moda evleri gitsek modellerinizden denemek istiyorum desem denetiyorlarmı almadan fikriniz vardır yardımcı olun kızlaar :KK1:

gelin olmadım fakat bir sorunuza cevap verebilirim; prenses model gelinlik giyerseniz kesinlikle baseninizi kusursuzca gizlemiş olursunuz, prenses modelleri deneyin.:nazar:

her fiziğe uygun gelinlikler var canım canını sıkma daha kilolu kişiler bile çok güzel oluyor gelinlik herkeze çok yakışıyor zaten sen kendini üzme stres yapma herşey olacağına varır:KK34::KK34:

tesekkurler canım işte lafla iğneleniyorum o yüzden stresliyim :)
kuğu gibi olcakmışım:KK52:

kızlar 167 boyundayım.

Vücut özelliklerimiz çok yakın :) bende bu soruların cevabını arıyordum ama bana sanki prenses modeller daha iri gösterir basenleri gibi geliyo :/ yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ben A modelleri çok seviyorum ama gidip denemek daha nasip olmadı:KK16: mutluluklar bu arada

Son düzenleme:
Vücut özelliklerimiz çok yakın :) bende bu soruların cevabını arıyordum ama bana sanki prenses modeller daha iri gösterir basenleri gibi geliyo :/ yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ben A modelleri çok seviyorum ama gidip denemek daha nasip olmadı:KK16: mutluluklar bu arada

teşekkurler canım :) aminnn allah sanada nasip etsin :)
Benim tahminim bel ince olduğu için gelinliğin alt kısmının bittiği yerde biraz kabarık olursa bence kamufle eder basenlerimizi gibi geliyor
denersem burada paylaşıırım görsel olarak fikir sahibi olursun
:)

teşekkurler canım :) aminnn allah sanada nasip etsin :)
Benim tahminim bel ince olduğu için gelinliğin alt kısmının bittiği yerde biraz kabarık olursa bence kamufle eder basenlerimizi gibi geliyor
denersem burada paylaşıırım görsel olarak fikir sahibi olursun

Merakla bekliyorum :) teşekkür ederim inşallah yaza giyicem bende gelinlik :) ben denersem bende sana gösteririm gelinliğin nasıl durduğunu ama geçen yaz kuzenim evlendi o prenses etek giydi normalde zayıf olmasına rağmen bana çok baseni varmış gibi göründü ama gelinliği tam oturmamıştı üstüne ondanda olabilir

Merakla bekliyorum :) teşekkür ederim inşallah yaza giyicem bende gelinlik :) ben denersem bende sana gösteririm gelinliğin nasıl durduğunu ama geçen yaz kuzenim evlendi o prenses etek giydi normalde zayıf olmasına rağmen bana çok baseni varmış gibi göründü ama gelinliği tam oturmamıştı üstüne ondanda olabilir

aminnnnnnnn inş hayırlısıyla düğününüzü yaparsınız:nazar: bende tarih belirlerim inşşş:KK1:
dediğin gibi oturmadığından olabilir canım :) bnımde kuzenım boyu 173 biraz da iriciktir :p gelinlik secimi çok kötüydü kalçasına kadar üst kısmı kalçadan tül detayı başlamıştı çok kilolu değildi ama feci göstermişti asla o tarz bir gelinlik seçmem

aminnnnnnnn inş hayırlısıyla düğününüzü yaparsınız:nazar: bende tarih belirlerim inşşş:KK1:
dediğin gibi oturmadığından olabilir canım :) bnımde kuzenım boyu 173 biraz da iriciktir :p gelinlik secimi çok kötüydü kalçasına kadar üst kısmı kalçadan tül detayı başlamıştı çok kilolu değildi ama feci göstermişti asla o tarz bir gelinlik seçmem

$image.jpg ben bu tarz istiyorum mesela ama nasıl durur üstümde bi fikrim yok :/ aslında gidip bi denemek istiyorum en kısa zamanda olmazsa en azından aklımda kalmasın:KK31:

Eki Görüntüle 856906 ben bu tarz istiyorum mesela ama nasıl durur üstümde bi fikrim yok :/ aslında gidip bi denemek istiyorum en kısa zamanda olmazsa en azından aklımda kalmasın:KK31:

canm sana tavsiye kolların kalınsa asla yarım kol yada tek omuz düşünme :S
gelinliğin üstünü çok begendım ama alt kısmı bana uygun deil ben daha kabarık bişi düşünüomm :) bnde senle paylaşıyım tatlm favori gelınlklerımı :) senn gönderdiğin fotodakı gelınlıge ben cesaret edemem kalcamdan ötürü :p ama denemekte fayda var tabıkıı

özellikle son iki resimdekı gelınlık favorım canım son resimdekı gelınlıgın ustunu begenıyorum altı bıraz isteğim dısında :)

Son düzenleyen: Moderatör:
canm sana tavsiye kolların kalınsa asla yarım kol yada tek omuz düşünme :S
gelinliğin üstünü çok begendım ama alt kısmı bana uygun deil ben daha kabarık bişi düşünüomm :) bnde senle paylaşıyım tatlm favori gelınlklerımı :) senn gönderdiğin fotodakı gelınlıge ben cesaret edemem kalcamdan ötürü :p ama denemekte fayda var tabıkıı

özellikle son iki resimdekı gelınlık favorım canım son resimdekı gelınlıgın ustunu begenıyorum altı bıraz isteğim dısında :)

Son ikisi gerçekten hoşuma gitti :KK16: ama üçüncü çok kapalı ya yakası takı takımına ol durmaz sanırım :/ bide ben straplez istemiyorum ya göğüslerim büyük hoş durmuyo :KK17: bide kimin düğününe gittiysem straplez giyeler göğüs kısmını tutmaktan doğru dürüst oynayamadılar. Daha çok uzun kollu istiyorum ben ama çok kabarık gelinliklere hem cesaret edemiyorum hemde sanki düğünde çok zor oluyor uğraşması gibi geliyo :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Son ikisi gerçekten hoşuma gitti :KK16: ama üçüncü çok kapalı ya yakası takı takımına ol durmaz sanırım :/ bide ben straplez istemiyorum ya göğüslerim büyük hoş durmuyo :KK17: bide kimin düğününe gittiysem straplez giyeler göğüs kısmını tutmaktan doğru dürüst oynayamadılar. Daha çok uzun kollu istiyorum ben ama çok kabarık gelinliklere hem cesaret edemiyorum hemde sanki düğünde çok zor oluyor uğraşması gibi geliyo :44:

:) evet canım en iyisi denemekkk bence
yoksa sorularımıza net cvp bulamıcaz:)
acaba modaevlerıne gtsek denetirlermı :p

straptez ve balık olmamalı bence canım. mutlaka askılı olmalı. dantel ve tülden yapılan çok şık askılar var düşünebilirsin bence.

Denetirler canım kuzenim daha sözlü bile değildi nişanlının evlenicem kafamda modeller var deneyebilir miyim diyip denemişti :KK9:

hatta yarın alışveriş e cıkıcam bı bakıyım kendıme guvenım gelırse bır kac modaevı var aklımda dener resım koyarmm:KK31:

takma bence bu kadar o gün heyecandan ve mutluluktan bunlar aklına bile gelmeyecek anın tadını çıkarmaya bak , mutlaka sana uygun modeller vardır strese sokma kendini moda evlerinden yardım al

takma bence bu kadar o gün heyecandan ve mutluluktan bunlar aklına bile gelmeyecek anın tadını çıkarmaya bak , mutlaka sana uygun modeller vardır strese sokma kendini moda evlerinden yardım al

teşekkurlerrr :)

kızlar 167 boyundayım.

Hayırlı olsun şimdiden, mutluluklar diliyorum. Şimdi öncelikle, madem kusurlarını biliyorsun bunları yok etmek senin elinde.Boyunu uzun göstermek için kuyruklu bir model ve uzun duvak tercih etmelisin, sonrasında kabarık prenses etek veya A tipi dedikleri gelinliklerden kesinlikle uzak durmalısın.Terich edeceğin model bence öncelikle V yaka olmalı, tümden bir elbise gibi tek parça ve kulplu olmalı.Kalçanın altına kadar vücuduna oturup kalçanın altından açılmalı.Sakın ola ki A tip tercih etme, tam bir fiyasko olur.Nereden mi biliyorum, gelinliğimi diktiriğim yerde bir kızda gördüm.Kalça sorunu ve kilo problemi olduğunu söyleyip ısrarla A tipi istedi. Moda evi sahibi bayan daha iri görünürsün yapma dedi, denedi bir tane ve gerçeği gördük gözlerimizle. Kalçası adeta 2 katı göründü.Önden baktığımda kız 2 misli genişlemişti.Ben geçen hafta provya gittiğimde o da gelmiş, şu aşağıda ki modelden dikiyorlardı.Kız kendi bile inanamadı.tedirgin olmuş başta, hatlarını çok çıkartacak ve de çirkin olacak diye.Aksine kız olduğundan çok daha zayıf görünüyordu.Ben kendi gözlerimle gördüğüm için söylemek istedim. İyi bir modaevi seçersen, belin, ve kalçalarını iyi otutturursa modelde harika olursun.Açılan etek kısımlarına biraz daha fazla hareket verilip, arka kısımda hareketli ve kuyruklu olursa muhteşem olursun. Tabi ki straplez modellerde tercihlerin arasında olmasın.Reglan kol yani yarım kol düşünebilirsin.
$balık-model-gelinlikler.jpg

Son düzenleme:
X