Bisküvi - Kurabiye Tarifi İki Renkli Rulo Kurabiye- Cepten Pudra Şekeri Sponsorluğunda

Cok heves ettigim bir kurabiyeydi, birkac kez yaptim. Kakaoyu pek sevmedigim icin, hamurun diger yarisini Turk kahveli, karisik Osmanli, dibek vb. kahveli denedim:) En son gida boyali denemistim, mavi beyaz, kirmizi beyaz iki renkli kurabiyeler olmustu :) Tadi güzel. Maharet donması. Yag miktarindan veya kalitesinden degisiyor, bazen donmadi hamurum. Basarilar.

Teşekkürler..
Bende gıda boyası koymayı düşündüm ama sağlık açısından iyi değil ondan hiç denemedim. Ama seviyorum bu kurabiyeyi.

Ellerine sağlık canım bende bol bol yapıp saklama kabında saklıyorum bir misafir gelince hazır oluyor iki üç hafta bayatlamadan dayanıyor

Ellerine sağlık canım bende bol bol yapıp saklama kabında saklıyorum bir misafir gelince hazır oluyor iki üç hafta bayatlamadan dayanıyor
Teşekkürler.:)) bende önce çok yapıyordum şimdi hamileliğim sıkıntılı ve hamur işi tatlı falan yasak ondan yapmıyorum. O yaptığımdan da 1 tane tek yedim canım çekerse diye.

Teşekkürler.:)) bende önce çok yapıyordum şimdi hamileliğim sıkıntılı ve hamur işi tatlı falan yasak ondan yapmıyorum. O yaptığımdan da 1 tane tek yedim canım çekerse diye.
Hayirli sağlıklı gebelikler diliyorum zorlama kendini sağlıkla al kucağına inşallah :)

Manzara süper kurabıye süper basarılar canım

Basarılar canım

Ellerinize sağlık başarılar dilerim inşallah bebeğinizi sağlıkla büyütün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…