Gebeliğe Hazırlık iki kez test yaptım ama....

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.301
5
38
Kızlar yardım edin ne olur geçen gün sabah idrar testi yaptım. pozitif çıktı ama biraz silik gibiydi sonra aynı gün bi daha yaptım oda pozitif çıktı ve daha belirgindi en son adet tarihim 11 kasım yani 5+1 olması lazım ama bugün doktora gittim doktor ultrason da göremedi bebeği bayada uğraştı görmek için karnımın her tarafına baktı. sonra göremeyince kan testi istedi yarın alcam sonucu çok korkuyorum acaba hamile değilmiyim niye bi şey gözükmedi böyle bir durum yaşayan varmı?

:CüvCüv: bence hamilesindir, o doktorun beceriksizliği kötükedihüso dermişim şaka tabi.. Ama daha yeni diye belki görememiştir.. Pozitif düşün pozitif olsun!! Ben şimdiden tebrik ediyorum seni darısı bizim başımıza inşaallah...

canım geç döllenmiş olabilir telaşlanma çizgi kolay kolay silik çıkmıyor ben silik çizgiyi gördükten 1 hafta sonra gördüm keseyi 6. haftamdayım hala karından gözükmüyor
adetle her zaman uyuşmayabiliyor ben adete göre 8. haftadayım sıkma canını inşallah değerinde iyi çıkar zaten düşüktür daha 1200 den önce filanda kolay kolay gözükmüyor habersiz bırakma yaz sonucunu öğrenince

canım böyle olabiliyor.henüz çok küçük oldugu için görünmüyordur.testte de zaten silik çıkmış yeni oldugu için.bence hamilesin tebrik ederim inş bir sorun yaşamazsın canım.rahat ol.öptüm

çok teşekkürler arkadaşlar yarın sonucu yazarım. içimi rahatlattınız.

deasy sen hastalandınmı bu arada yoksa hala bekliyormusun?

yok tatlım haala bekliyorum.doktora gidecegim göya ama hala gitmedim.birde dün akşam eşimle konustuk...benim eşim dünyada en çok cocugu olmasını isteyen insanlardan biri.ama dün akşam bana dedi ki;istersen biraz zamana bırakalım bebişim dedi.adet düzensizligi için tdavini ol hem bu arada biraz zaman geçer borçları bitiririz dedi.biraz ertelesek mi dedi.bende dedim doktora falan gitmiyorum o zaman.bıraktım kendi haline yani şimdilik.

benim de idrar testi silik çıkmıştı, tekrarladım yine silik. 5+3 günlükken karından bakılan ultrasonda göremedi. vajinal bakınca gördük. senin vajinal bakmadıysa görmemiş olması normal. içini ferah tut. hayırlı haberlerini bekliyoz.

bende arkadaşıma katılıyorum canım ben yarın 6 haftalık olucam ama karından göründü kese daha erken gitseydim görünmeye bilirdi ama belkide dr anlamamış olabilr yumurtalık takibi yaptırdıgımda 3 tane olan yumurtalarıma başka dr baktıgında senin yumurtan yok dedi dr resmen kızdım daha dün vardı ne oldu onlara dedim başka dr geldi hemen bakar bakmaz 3 tane dedi yani yanılabiliyorlar canım inşallah güzel haberlerle gelirsin

kesin hamilesin bence .çünkü idrar testlerinin negatif cıkıp yanlıs olması olası bişey ama biyerde okumustum pozitif yanlıs cok zor bi ihtimal. şimdiden hayırlı olsun inşallah. Darısı basımıza canım

kızlar kan testim 1457 çıktı bu testi ssk da yaptırmıştım sonra özele gittim ordada gözükmedi ultrasonda alttan baktı küçücük kese gözüktü daha 5mm

hayırlı olsun. demiştik sana hamilesindir diye ama insan emin olmak istiyor. Tebrikler. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:teytey:

Canım benim çok yakın bi arkadaşım 6 haftalık hamile onun da bebeği görünmedi ultrasonda hatta keseyi bile zor görmüşler iki hafta sonra tekrar gel demiş korkma bence bebeğin seninleee...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…