İki farklı testte silik çizgi

Papatyaguluu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2023
1.287
1.480
24
Merhabalar 2farklı test yaptım ikiside silik çıktı prodoctor erken gebelik testinde çizgi biraz daha belirgin bugün adet günümden 1gün geöti ama geçen ay adet bitiminden hemen sonra korunmadan ilişki olmuştu hamilelik bar mıdır yarın kan testi vermeli miyümmmm

Eklentiler

• 3E85F054-0B50-4681-BB36-9EEEC2470F58.jpeg
    3E85F054-0B50-4681-BB36-9EEEC2470F58.jpeg
    204,5 KB · Görüntüleme: 460
  • EC39535D-BB7C-4DB6-AF3F-6F40EF597189.jpeg
    EC39535D-BB7C-4DB6-AF3F-6F40EF597189.jpeg
    183,1 KB · Görüntüleme: 457
Merhabalar 2farklı test yaptım ikiside silik çıktı prodoctor erken gebelik testinde çizgi biraz daha belirgin bugün adet günümden 1gün geöti ama geçen ay adet bitiminden hemen sonra korunmadan ilişki olmuştu hamilelik bar mıdır yarın kan testi vermeli miyümmmm
evet pozitif görünüyor

Başınıza böyle gelen varsa yazabişir ni kaç gün sonra net öizgi olur

Başınıza böyle gelen varsa yazabişir ni kaç gün sonra net öizgi olur
Adete 2 gün kala bile silik çizgi çıkıyor buradan okudum
Normalde productor çok hatalı çıkarıyor ama ikinci bir test yapmışsınız teyit etmişsiniz
Bence var 🤩

Adete 2 gün kala bile silik çizgi çıkıyor buradan okudum
Normalde productor çok hatalı çıkarıyor ama ikinci bir test yapmışsınız teyit etmişsiniz
Bence var 🤩
Geçen ay adet olmadan prodoctor denemiştim 2 çizgi yoktu bunda da denedim silik çıkınca kaset testi de denedim ama ilk idrarla denemedim yarın sabah öyle deneyim kan testi vericem😍

Ben adet geçtikten 5 gün sonra silik çizgi ile öğrendim sanırım adetten 9 gün geçince fln anca net oldu geç döllenme yaşamışım
Merhaba, ya ben 14 ünde adet olmalıydım. Hala olmadım. 15inde gece kasık ağrısı yaşadm sabah kdr uyutmayan cinsten. Sabah durdu ağrı. Hastaneye gittm kan verdm beta 2 çıktı. Bugün gecikmenin 4. Günü kaset test yaptım tek çizgi. Sizce yarın sabahta yapmalı mıyım ya da ne zaman çıkar? Lütfen, yorumunuz çok önemli benim için.

Hamilesinnn benimki de böyleydi😍

Merhaba, ya ben 14 ünde adet olmalıydım. Hala olmadım. 15inde gece kasık ağrısı yaşadm sabah kdr uyutmayan cinsten. Sabah durdu ağrı. Hastaneye gittm kan verdm beta 2 çıktı. Bugün gecikmenin 4. Günü kaset test yaptım tek çizgi. Sizce yarın sabahta yapmalı mıyım ya da ne zaman çıkar? Lütfen, yorumunuz çok önemli benim için.
Bazen mevsimsel stresten kaynaklı gecikmeler olabiliyor ben bi keresinde ilk deda 18 gün geç adet oldum doktora gittim kontrolleri yaptım her ihtimale karşılık sorun yoktu

X