İki ayrı marka ovülasyon testi yorum rica ediyorum

ridade21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
84
32
Merhaba iyi akşamlar normalde İnnovit marka ovülasyon testi kullanıyordum pike yakın olup pik olmuyordu. Yeni bir ovülasyon testi aldım bir gebenin günlüğü marka. Sanki 2 test arasında baya fark var gibi geldi hangisi doğru bilemedim. Çubuk olan inovita marka sanki pike yakın gibi diğer kaset olan bir gebenin günlüğü marka onda yeni başlıyor gibi sanki yumurtalama. Pcos olduğum için adet döngüm düzensiz yumurtlamamı başka türlü bulamıyorum bu testler olmadan. Aranızda bu markaları kullanmış olan veya böyle iki ayrı test yapıp böyle sonuç almış olan varsa yorum yapabilir mi? Aynı idrar ile 10. Dk da çekildi fotoğraf.

Eklentiler

• IMG_0567.jpeg
    IMG_0567.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 121
  • IMG_0565.jpeg
    IMG_0565.jpeg
    53,6 KB · Görüntüleme: 118
Merhaba, bende bir gebenin günlüğü kaset test denedim bu ay fakat pik hiç göremedim siz gördünüz mü
Merhaba ben gördüm ama sanırım yumurta boyutu mm sınırı gibi bir şey var diye düşündüm çünkü ikisinide kullanırken (inovita ve bir gebenin günlüğü) bir gebenin günlüğü hep daha silikti sadece 1 kere pik görebildim onda da ama inovita pike yakın ve pik çıktı birden fazla

Merhaba iyi akşamlar normalde İnnovit marka ovülasyon testi kullanıyordum pike yakın olup pik olmuyordu. Yeni bir ovülasyon testi aldım bir gebenin günlüğü marka. Sanki 2 test arasında baya fark var gibi geldi hangisi doğru bilemedim. Çubuk olan inovita marka sanki pike yakın gibi diğer kaset olan bir gebenin günlüğü marka onda yeni başlıyor gibi sanki yumurtalama. Pcos olduğum için adet döngüm düzensiz yumurtlamamı başka türlü bulamıyorum bu testler olmadan. Aranızda bu markaları kullanmış olan veya böyle iki ayrı test yapıp böyle sonuç almış olan varsa yorum yapabilir mi? Aynı idrar ile 10. Dk da çekildi fotoğraf.
Hangi markadan memnunsunuz?

Şahsi sebebimi de söyleyim tamamen bilimsellikten uzakta olabilir yakında😊 belki 18 mm ile de şansım olabilir ama bir gebenin günlüğünde bunu pik görmeyip es geçebilirim ama inovita bunu pike yakın pik gibi gösteriyor ( dediğim gibi tamamen kendi şahsi fikrim yanlış doğru bilmiyorum ama şansımı ve moralimi bir gebenin günlüğü biraz etkiliyor gibi geldi😇)

X