iki ay sonra evleneceğim lütfen bana laf etmeyin merak ediyorum sadece

Sumeyyessss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
17
-24
25
sürtünme ile bi ilişkim olduydu 7 yıl önce arkadan ilişki yaşadım çok pişmanım sonra hiç haberim yoktu bacaklarım açık pozisyonda idim küçüktüm erkek arkadaşım ne yaptı bilmiyorum içim geçti hafif bir inledim acı olmadı,kanama olmadı gireyim mi dedi o an ki zevkle gir dedim olmaz sen bakiresin dedi sonra kafasını eğdi orda bezelye gibi kırmızı et parçası var o dedi birkaç gün sonra büyük yaparken lavaboda pembemsi kan geldiydi zaten makatta şişlik oldu ordan geldi de önemi bulaştı kan bilmiyorum nerden geldiğini kestiremedim umursamadım sonra da adet oldum sizce birşey varmıdır lütfen yardım edin 1.5 ay kaldı evleneceğim orayı inceledim meraktan yatakta bacaklar açık pozisyonda delik bile gözükmüyor kapalı ıkindıkça çok az bir şekilde aciliyor.Tuvalette klozet değil ama oturur poziyonda baya içerisi gözüküyor diye baktım içini inceledim et parçası var yırtık vs gözükmüyor bu olay 7 yıl önce yaşandı önceden bu gibi takıntım yoktu takı evlilik sürecine gelene kadar ...

Vallahi evleneceğim diye strese psikolojikmen oraya gidiyor kafam gerdek ilk gün yok altına beyaz bez seriyormussunda adettenmiste kan akıyormuşta o bezi sakliyormuşsun insan ister istemez ya kanamazsa diye tedirgin oluyor
Bezi niye saklıyorsunuz onu anlayamadım.
Oldu olacak kvye hediye verin tövbe yarabbim.
Fazla düşünmeyin böyle şeyleri herşey olacağına varır

En son senin dediğin gibi yapacağım ama birbirimize çok uzağız o batıda ben doğuda birdaha sevişme ihtimalimizde yok keşke o an diyebilseydim ne bilim sende bana şimdi kara kululu diyon eleştiriyon
Nasıl bir daha sevişme ihtimaliniz yok, 1,5 ay sonra evleneceğim demedin mi? Trollük yapacaksın madem, bari dediğin şeyleri hatırla, tutarlı ol.

Eşim olacak insan ilede çok sevişme oldu aramızda oda çok inceledi orayı deliği göremiyor korkma diyor birden giricem bitecek gidecek ama hiç gireyim vs gibi şeyleri olmadı evlenince olur diyor kendisi..
Allah aşkına ne bu böyle sürekli jinekologmuş gibi sizin deliğinizi inceliyor herkes? Ay şaka gibi.

Eşim olacak insan ilede çok sevişme oldu aramızda oda çok inceledi orayı deliği göremiyor korkma diyor birden giricem bitecek gidecek ama hiç gireyim vs gibi şeyleri olmadı evlenince olur diyor kendisi..
Esiniz olacak kisiye de bak bakalim yirtilmis mi dediniz herhalde o kadar inceledigine göre
Zamanında yenen hurmalar şimdi tirmalamasin. Yapacak bir sey yok.
Cok merak ediyorsaniz bir jinekologla gorusun.

birde sizin bakmanızla yada her hangi birinin rahime bakmasıysa zar yırtılmış mı yırtılmamış mı anlayamazsınız . doktorlar bile ultrason la vs bakıyor gözle değil

Yırtılan (aslında yırtılma bile değil o da neyse) rahim değil, hymen. Ultrasonla bakılacak kadar derinden değil hemen vajinal kanalın en başındaki boğumda bulunur. Lütfen bir kadın olaral vücudunuzu daha iyi tanıyın.
Evet ülkemizde cinsel eğitim yok ama biz kadınlar anne olduktan sonra çocuklarımızı iyi bir şekilde bilinçlendirebilmek için bunları bilmeliyiz.
Yoksa gün geliyor forumlarda, sürtündük hamile miyim, diye dolaşıyorlar

neticede gözle biri baksın ben aynayla bakayım da göreyim zar yırtılmış mı zedelenmiş mi diyerek görülecek bişey değil.
sürtünerek iş yürütenler yakında sürtüne sürtüne alev alacak onlar ayrı bir kalabalık zaten burda

Kaç yıllık evliyim, eşimle şu mertebeye ulaşamadık

Vallahi evleneceğim diye strese psikolojikmen oraya gidiyor kafam gerdek ilk gün yok altına beyaz bez seriyormussunda adettenmiste kan akıyormuşta o bezi sakliyormuşsun insan ister istemez ya kanamazsa diye tedirgin oluyor
Kafalar pırıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…