Bebek İkinci El ikea beşik, ikea beşik yatağı, alez, funna baby uyku seti ve cibinlik fiyat 300 oldu

Faceden bi arkadas ayni besikten yatagiyla 80 e veriyr gorunce sevaptir soyliyim dedim
teşekkür ederim canm ama ben uyku seti arıyorum bide keşke özelden yazsaydın faceden satana hediye gelmiştir 80 lira karla satıyodur ama bu arkadaş parayı kendi ödeyerek almış konuya çomak sokmak gibi olmuş senn yazdığın

Yok tatlim olur mu ne haddime comak sokmak hic oyle cinlik olsun gibi dusunmedim ozelden hakkim yok insanlik olsun dedim

Yok tatlim olur mu ne haddime comak sokmak hic oyle cinlik olsun gibi dusunmedim ozelden hakkim yok insanlik olsun dedim

ben bu besiği toplamda 650 tlye aldım, yarı fiyatından da aza satıyorum, ve cok cok az kullandım. sıfır gibi.. culu cıkana kadar kullansaydım ya da hediye vs olsa ben de 80e verebilirdim belki, ama değil, tertemiz.. yepyni.. daha kalitesiz biseyi sıfr olarak daha ucuz almayı tercih eden de olabilir, ikinci el olarak daha uyguna mal edip baska bir sey de alabilir insanlar, kimseye zorla bişey satmıyorum ki. benim biçtiğim değer bu, alan memnun kalır. satılmazsa da koyarım bi köşede durur, ikinci çocuguma seve seve kullanırım, zaten renk olarak her iki cinse de uygun..

Almayi dusunenler kacirmasin ben de funna baby aldim herseyini ve gercekten sirf demiri bile 44 tl idi. Kalitesi 2-3 cocugu bile yipranmadan buyutecek kadar iyidir.

Acil bi besik ariyorum park yatak aldik ama odaya guzel olmadi hic isinmadim park yataklara basit duruyor Esim olmasa almazdim .ikinci bi besik arayisinda oldugum icin de ucuz bisey ariyorum Lutfen fiyat bilgisi verin uyarsa hem siz hem ben mutlu oluruz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…