Bebek İkinci El ikea beşik, ikea beşik yatağı, alez, funna baby uyku seti ve cibinlik fiyat 300 oldu

elfriede

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
1.540
45
34
küçük yatak odaları için uygun boyutta, 60*120 ebatında ikea sniglar beşik, içinde ortopedik ikea beşik yatağı, alezi ve 2 adet ikea lastikli çarşafı ile, funna baby marka, kumaşı bebek dokusu için şahane, luna elegant model uyku seti (kenarlıkları da var) ve yine funna baby luna elegant model cibinlik ve cibinlik demiri, yani tam takım olarak beşiğimizi satıyorum.

oğlum beşiğinde neredeyse hiç yatmadı, yatmamaya da devam ediyor, bizim yanımızda uyuduğu için. bu nedenle beşiği satıyorum.

beşik aynı zamanda asansörlü. yani bebek buyudugunde kalkıp asagı dusmesin diye beşiğin yatak seviyesi, en alt katmana indirilebiiyor..

daha sonra resimlerini ve fiyatını yazıcam

istanbuldan elden teslim edebilirim..

Eki Görüntüle 944830
$Funna-baby-Luna-Elegant-Cibinlik_419_1.jpg

su tarz bişey

bizimkini de yuklucem

uyku setinin fiyatı nedir sendekinin resmini ne zaman yüklersin ayrıca park yatağa olur mu

uyku setinin fiyatı nedir sendekinin resmini ne zaman yüklersin ayrıca park yatağa olur mu

park yataga uymaz buyuk ihtimalle..olcüleri 60a 120.

beşik içindeki şilte alez ve lastikli çarşafla beraber 100 tl. ahşap ve boyasız oldugundan bebek saglıgına cok uygun bir model. yuksekliğinin ayarlanması da daha uzun süre kullanıma imkan saglıyor

funna baby uyku seti ve cibinlik beraber 250 tl. sadece cibinliğini ve demirini 140a almıştım. ve neredeyse hiç kullanılmadı malesef oglum yanımızdan baska yerde uyumadıgı için. iuyku setinin çinde yorgan yastık carsaf yorgan kılıfı yastık kılıfı ve 4 adet kenarlık var.

hepsini beraber satmayı dusunuyorum cunku piyasada 60*120 besiklere uygun uyku seti bulmak cok zor.

kucuk yatak odaları için bu ebat cok cok uygun

park yataga uymaz buyuk ihtimalle..olcüleri 60a 120.

beşik içindeki şilte alez ve lastikli çarşafla beraber 100 tl. ahşap ve boyasız oldugundan bebek saglıgına cok uygun bir model. yuksekliğinin ayarlanması da daha uzun süre kullanıma imkan saglıyor

funna baby uyku seti ve cibinlik beraber 250 tl. sadece cibinliğini ve demirini 140a almıştım. ve neredeyse hiç kullanılmadı malesef oglum yanımızdan baska yerde uyumadıgı için. iuyku setinin çinde yorgan yastık carsaf yorgan kılıfı yastık kılıfı ve 4 adet kenarlık var.

hepsini beraber satmayı dusunuyorum cunku piyasada 60*120 besiklere uygun uyku seti bulmak cok zor.

kucuk yatak odaları için bu ebat cok cok uygun

fiyat çokmuş canm ya teşekkürler

su andaki piyasa fyatının yarısı, cibinlikle beraber fiyatı 250. ikisi beraber normalde 400ü geciyor sıfır alınsa

bilmiyorum normal piyasa fiyatını ben uygun bişey arıyorum ihtiyacı olan elbet bilir piyasa fiyatını ve alır fiyat bana göre çok piyasada 250 ise senn verdiğin fiyat çok iyi ihtiyacı olan kaçırmasın ozaman bana uymuyo zaten :KK34:

ben de guzel bisey olsun diye cok aradım. besiği yatak odam kucuk oldugu için 60a 120 aldım. bu boyutta besiğe de guzel uyku seti bulmak oyle zor ki. ya kuması kalitesiz oluyor ya desen guzel olmuyor.. en sonunda bunu cok begenerek almıstım.
yatak odamda kırmızı krem tonlarında oldugu için hem yatak odamda da hic sırıtmadı:)

bakalım ins ihtiyacı olan birine ulasır

arkadaslar tabi ki fiyatta pazarlık payı var, ilgilenen varsa sorsun lutfen, yardımcı olurum

sadece uyku setini satmak ister misiniz? ben cibinlik istemiyorum ya da fiyat en son ne yaparsınız.teşekkürler
bu arada beşiğin sallanma özelliği varsa hepsini beraber almayı düşünebilirim

Son düzenleme:
hepsini beraber satmak istiyorum canım, ayrı ayrı satmam zor olur..

besik sallanmıyor bir de

hepsini beraber derken beşikte mi dahil yoksa sadece uyku seti cibinlik mi?uyku seti ve cibinlik için son fiyat ne istersiniz?tabii bunları beşikten ayırırsanız :)

aslında besikle hepsini komple satmayı tercih ederim ama, cibinlik ve uyku setini beraber almak isterseniz oyle de olur. cibinlik ve uyku seti beraber 250 tl olur. ebatları 60a 120 cm. sadece cibinlik demirini 40 tlye almıstım, belirtmek isterim :)

ya cok seviyordu besiğini aslında. ilk 6 ay hep besiğinde uyudu güzel güzel. nerde uyuyacagını ögrensin diye hep emzirdikten sonra mutlaka besiğine koymustum. gece bu nedenle 10 kere uyanıp bebeği alıp tekrar yerine yatırma seanslarımız oluyordu, uykusuzluktan zombi gibi geziyordum :) ama beşiginde uyuyordu. cocuga ne olduysa 6. ayda sonra besige koyar koymaz kalkıyor, bir de bi daha oraya koyucam orda yatırıcaz onu diye sittin sene uyumuyor. mecbur yanımızda yatırıyorum. bir eliyle babasını tutuyor bir bacagını bana dayıyor bir de kerata, yanından aman kalkmayalım ya da onu baska bi yere yatırmayalım diye :))
ben işe gidiyorum diye sanırım onu bırakıp gidicem kaygısı mı olustu neyse ondan boyle galiba. ücretsiz izne ayrıldım sırf bu tedirginliklerini atsın diye. tekrar ayrı yatmaya alısana kadar besik dönemi gececek buyuk ihtimalle :)

X