ihtimal??

alistar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
43
0
abimin öğrenci evine gitmiştim istanbulda geçen hafta, klozete oturdum bi ıslaklık hissettim hemen kalktım sildim pek dikkat etmedim sonra ihtiyacımı giderip çıktım ama şu anda aklıma onun sperm olabilme ihtimali geliyor kızlar eğer spermse ve vajinal bölgemin etrafına bi yere değdiyse diye çok korkuyorum ben yardımcı olur musunuz :/ ki evde 4 erkek kalıyorlar çok korkuyorum öyle bi ihtimal olabilir mi acaba hamile falan kalmayım sonra :/

yoook be canım ya rahat ol o anlatılanlar şehir efsanesi:)o kadar kolay mı o spermin orda canlı hareketli kalıp senin vajinandan girmesi.döllenme olması..ohoo..muhtemelen sperm de değildir o.

korkma canım bişey olmaz spermse bile spermler insan vücudu dışında birkaç dakikadan fazla yaşayamaz.hadi diyelim spermdi.tamamen dışardan vajinanı bulup girmesi çok çok zor.hadi girdi yumurtaya kadar gitmeleri çok çok zor dışarda bir süre bekledikten sonra.ölürler çünkü.
zaten büyük ihtimal sperm değil idrardır o.erkekler bu konuda dikkatsiz olur damlatabilirler klozet kenarlarına.hatta belki de sudur o.
yani yüzbinde ya da milyonda bir ihtimal gibi bişey ondan gebe kalman korkma:)

hayatım teşekkür ederim rahatlattın beni :) internetten baktım da ben bişeyler korktum o yüzden, tanımadığım bi adamdan hamile kalsam erkek arkadaşıma, aileme nasıl açıklardım sonra diye yedim bitirdim kendimi dünden beri :/ neyse ki şimdi rhaatladım bayağı :)

spermin canlı kalma olasılığı çok düşük..hareketli olup yumurtalıkta döllenme yapması da:)

gerçi haklısınız, vajinayı bulcak da gircek de döllencek de ohoo.. çiftler aylarca deneyip çocuk yapamıyorlar ben de bundan korkuyorum saçmalamışım harbiden :)

anlatılan şehir efsanelerinden kaynaklanıyor..yok havuza girmiş hamile kalmış yok public tuvaletten kalmış vs..hepsi bu tip şeyleri tam bilmediğimizden kaynaklanıyor..sıkma canını rahat ol:)

X