ihlas suresinin sırları gelin beraber dua edelim :)

bende 1000 ihlasımı okudum ...allah hepimizn dualarını kabul etsin...

bende bitirdim bugün nete ancak girebildim allah dualarımızı kabul etsin inşallah :)

zyx321 snn için 1 ihlas okudum...

canım bende senin için okudum umarım dileğin senin için hayırlısı ise olur inşallah
not: Duayı okurken içimden bir ses dileğin için az zamanın kaldığını söylüyor.
bunu belirtmek istedim..

kızlar hakkınızı helal edın ben 850 tane okuyabıldım gerekırse haftaya 150 tane fazla okurum allah hepmızın gonlune gore versın ıns...

zyx321 snn için 1 ihlas okudum...

çok teşekkür ederim allah razı olsun bende okudum senin için.bu arada buraya yazmıstım sevgilimle barıstım tartıstım diye dün gece yıne konustuk ve bu sefer cok kötü tartıstık artık bi dahası olurmu bilmiyorum olursa tamamen sizlerin sayesinde olucak bu dua sayesinde olucak ne kadar kızsamda ona seviyorum onu.hayırlısı diyip beklemedeyim şuan.bu duanın gücüne çok inanıyorum eger olursa yazıcam yine buraya.

Tolinin 150 eksiğini tamamladım

muhatcım hatime sende katılmış oldun böylece allah seninde dileklerini gerçekleştirsin inşallah bu arada o yazdıgım cok uzun dua varya okuması vakit alıyo biraz ama onuda okursanız ihlas hatminden sonra dileklerimiz daha cabuk olur inşallah.

Canim o duayı Yarin okusam olur mu
Günde 1 kişiye mi yapıyoruz. Yani hergün 1 kişi mi azat oluyor

olur :) yok canım ya hergun bi kişi değil herkes dileği için okuyor herkes birbiri için dua etmiş oluyor 10 bine tamamlamaktı amacımız herkese bu yuzden bin tane yazmıstım.yani herkes birbirinin dileğine amin diyor inşallah hepimizin istedikleri gerçek olur en kısa zamanda.isterseniz haftayada yapabiliriz pzaartesı baslayıp cuma gunune kadar okuyabiliriz yine katılmak isteyen olursa.

Canim olur. Diğer arkadaslarda listeye dahil olmak isteyecektir. Ben diğer arkadaşlara DA ileteyim. Daha cok katılım olsun:)kimin duasinin kabul olacağı belli olmaZ:)

canım benim dertlerimiz ortak . dermanımız da ortak. dualardan baska yapacak bişeyimiz yok. inanıyorum hersey düzelecek. hatta dualarımız hürmetine düzelmeye basladı bile belki henüz biz farkında degiliz
seniin için de dua ettim şimdi

Allah kabul etsin

Canim olur. Diğer arkadaslarda listeye dahil olmak isteyecektir. Ben diğer arkadaşlara DA ileteyim. Daha cok katılım olsun:)kimin duasinin kabul olacağı belli olmaZ:)

kesinlikle kimin duası kabul olcak bilinmez cok saol canım iletebildigin kadar ilet sen istersen listeyide oluşturabilirsin ama su sıralar yogunsan bende olusturabılırım listeyı farketmez :)

çok saol canım allah razı olsun en cok istediğim şey bu allahtan.bnde senin için dua ettim canım :)

bende okumak istiyorum arkadaslar

canım bi daha liste yaptıgımızda senide eklicez o zaman pazartesiye bence listeyi tamamlamıs olalım cuma gunu yıne duamızı yaparız.yavas yavas rahatca okur hem herkes.lıste yapılana kkadar sıteye gırdıgınde ıhlas okuyabılırsın girenler böyle yapıyor :)

tamam canım cok tskler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…