ihlas suresinin sırları gelin beraber dua edelim :)

tamam ben siyahkugu arkadasimiz icin basliyorum okumaya digerlerinide okurum ben bi baslayayim sonra özeline atarim durumu bildiririm

kızlar ben listeden cıkmak istiyorum bundan sonraki listeye devam ederken beni eklemeyin yani listeden beni silin.listeye nar tanesi sana söz verdim sözüm söz egerki toplamda 2000 tane okucaktın ya sen siyahkuguyu bitirmişsin zaten okuyamıcak gibi olursan sana yardım edicem.

1500 okudum son kisi kaldi 500 okucam Insaallah sonra borcum kalmiyor.

sagol canim ben okuyorum zorlanmiyorum Allah razi olsun

e bundan sonra listeyi kim tutacak peki

1500 okudum son kisi kaldi 500 okucam Insaallah sonra borcum kalmiyor.

sagol canim ben okuyorum zorlanmiyorum Allah razi olsun

sendende allah razı olsun.:) bu hafta su eysaihin bitmesi gereken liste bittikten sonra zaten gizem 90 da böyle sırayla gidicek liste.ben okuyamayacagım için benim adımı silin dedim.haksızlık olmasın kimseye diye.

slm kızlarr ...listeye bakmaya girmiştim...listeyle ilgilenen olmadığından aksaklıklar olmuş..bende düzenli giremiyorum her zaman ilgilenmek isterdim ama ... bundan sonraki yayınlanan listeye devam etmek istemiyorum....sanırsam eski listedekileri bitirdim ...benden yana helal olsun sizlerde hakkınızı helal edin.....

günaydın kızlar
listeler karışmış :)
ben 500 fazladan okumuştum ama hiiç bi listeye dahil edilmemiş
o zaman sıradaki arkadaşa diye niyetlenmiştim
2000 daha okudum

bu durumda
gizem_90
tolin
zyx321
seyyan
kestane şekeri için okudum

Allah kabul etsin

ismini gördüm teşekkür etmek istedim canım cok saol benım için dua etmişsin allah razı olsun.ben cok yogun oldugumdan listeden cıkmak ıstedıgımı söylemiştim o yuzden lısteyı ben yapmıyorum artık .msjı şmidi görünce yazdım.

rica ederim canım benim
ben de biraz geç kaldım ama son haliyle listedeki herkese okuyorum
Allah kabul etsin

günaydın kızlar

cadoloz_x ve nurlum için okudum
benim listem tamamdır
Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…