İHLAS OKUYABİLİRMİSİNİZ

canım merhaba. hastana Rabbim şifa versin. Ben de 20 gün önce amansız bir hastalıktan dolayı annemi kaybettim. Senin yaptığın gibi tek çarem tek dayanağım Kuran-ı Kerim oldu. Rabbime bin şükür ki annemi mübarek Mevlid Kandilinde yanına aldı. Yaşasaydı felç olarak kalacaktı büyük ihtimal. Rabbim çok sevdiği için yanına aldı. akıl vermek gibi algılamazsan seninle bazı şeyleri paylaşmak isterim. öncelikle şifa bulması için dua etmek çok önemli ama bu tür hastalıklarda hastanın fiziksel ve manevi olarak rahatlaması ve acılarının dinmesi de çok önemli bence. Bu yüzden ben yaptığım bazı şeyleri sırayla sana yazmak istedim.
1- hastanın üzerine 121 defa "ya Selam" okunarak üflenirse hasta ferahlar;
2- hastanın üzerine 7 kere "La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin" okunması çok fayda getirir.
3- "Allahumme salli ala seyyidina Muhammedin tıbbil'kulubi ve devaiha ve afiyetil, abdani ve şifaiha ve nuril'ebsari ve ziyaiha ve ala alihi ve sahbihi ve sellim" Ben bu duayı zemzem suyuna 100 kere abdestli bir şekilde okudum ve rahmetli annem su içemediği için pamukla dudağını ıslattım.
4- Annemin bilinci kapalı olduğu için ağrıyan yerine elimi koyup üç defa Bismillah diyerek şu duayı okudum 7 kere: "Euzü bi izzetillahi ve kudretihi min şerri ma ecidü ve uhaziru" AĞRI KESİCİ İLAÇ gibi bir dua gerçekten.
5- Eceli gelmemiş hastanın yanında şu dua 7 kez okunursa Rabbim şifa verir, vermezse en güzel şekilde yanına alır inşallah: "Eselüllahel azime ve Rabbel arşil azimi en yeşfiyek"
6- Kendisine sürekli olarak kulağına eğilip "La İlahe İllallah" telkini verdim ki inşallah duyduysa ve tekrarladıysa imanlı olarak göçsün diye.
7- 7 kez Fetih Suresi okudum, içinde bulunduğum zor durumu aşmak için.
8- Sürekli olarak "Ya Şafi" zikri çektim. Hastanın da sürekli olarak bu zikri tekrarlaması çok önemli. Çünkü hastanın duası daha makbul olur.
9- 313 Ayetel Kursi okudum her gün abdestli olarak.

Bunun yanında Rabbim izin verdiği ölçüde çeşitli okumalar da yaptım. Şuan reglim ama biter bitmez bu başlığı takip edip eksiklere göre okuyacağım İhlas inşallah. Rabbim hastaya şifa sizlere sabır ihsan eylesin inşallah. O'ndan geldik, O'na döneriz.
allah rahmet eylesin annenize başınız saolsun,nemutlu sizin gibi bir evladı var

Siz ne hayirli evlatsiniz,anneniz babaniz ne kadar sanslilar..
Allahim bana da sizin gibi hayirli evlat nasip etsin..:KK42: hicbiseyi bu kadar yurekten dilememistim..
Rabbim ne muradiniz varsa versin,annenizin mekanini cennet eylesin insallah.
tuylerim diken diken oldu yaptiklarinizi okurken,kaldi ki bugun kimi evlatlar ana babalarini insan yerine dahi koymuyorlar.

Rabbenâ vec’alnâ muslimeyni leke ve min zurriyyetinâ ummeten muslimeten leke ve erinâ menâsikenâ ve tub aleynâ, inneke entet tevvâbur rahîm

Ey Rabbimiz, bizi yalnız senin için boyun eğen müslüman kıl! Soyumuzdan yalnız senin için boyun eğen müslüman bir ümmet vücuda getir! Bizlere yapacağımız ibadetleri göster ve tevbe ettikçe üzerimize rahmetinle bak! Tevbeleri çok kabul eden, çok merhamet eden Sensin ancak Sen!
Çok sağolasın canım. O senin iyiliğin ve güzelliğin. Rabbim salih evlat nasip etsin hepimize. İnancımız olmasa ölüm acısı dayanılır gibi değil ne yazık ki

E Etlibutlu canım hastanız nasıl oldu. Ben burada okunan İhlasları topladım, 1655 tane okunmuş. İstersen şu şekilde devam edelim, 10.000'e tamamlansın.

OKUNAN İHLAS: 1655
KALAN İHLAS: 8345

allah razı olsun arkadaşlar burda okunan toplamı söyledim ben.diğer okunanlarla sayımız tamamlandı inşallah sağlığına kavuşur çok sağolun

X