Maske Tarifleri Ihlamur İle Beyaz Bir Ten İçin ..(CİLT RENGİNİZİ AÇMA)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
offf yaa tam deniycektşm yüz ödemini indirdiğini duyunca sarsıldım. Benm yüzüm zaten çok ince yanak yok. Esmerimve cilt rengimin açılmasını istiyorum. Üzüldüm valla ne diym

hodon yagı dolgunluk verıyordu sanırım kızlarr :) buarada ben bırakmak zorunda kaldım ama bgunden ıtıbaren tekrar baslıcam çok memnundum

ıhlamur suyu buz kalıplarına mı koydun hangisini denedin bilgi verir misin

Şey sorucam bu elma suyu bildiğimiz dimes'in felan meyse suysu gibi bişey mi? Yoksa elmayı kendimiz mi sıkıyoruz nasıl hallediyoruz onu ya.

Şey sorucam bu elma suyu bildiğimiz dimes'in felan meyse suysu gibi bişey mi? Yoksa elmayı kendimiz mi sıkıyoruz nasıl hallediyoruz onu ya.

:) Elmayı kendin sıkmalısın.
Rendele zaten suyuda çıkıyor...

elma sikesini ne kadar koydunuz acaba

gerçekten işe yarıyo mu ? birde kaç kere uygulamak gerek yarayıp yaramadığını anlamak için

ben bunu hazırladıktan sonra her gün içerim bir güzel afiyetle :)) hem çok sağlıklı göründü bana, belki öyle daha iyi olur cilt..

dün sürdüm yanaklarmda kuruluk olustrdubide sanki kızarklığı arttı yüzümün...bes gün devam edeym böyle olursa bırakırm herhalde alerjiye müsait yüzm..limonuda cok az sıkmstm ama

pirinç ununu nerden alıyosunuzz ?

bende bu tarifi kullanmak istiyorum fakat yüzüm hassas limon suyu yüzümü yakıyor benm sadece ıhlamurla silsem olmazmı
:44:

Kac günde bir yapmak lazim bunu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…