İğneli Epilasyondan 2 ay sonra , tekrar lazere dönüş :(

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
Asıl sorun param olmadığı İçin ve kadının çok paracı olduğunu anladığım İçin bırakmak zorunda kaldım iki ay önce ilk kez 5 yıl lazerin ardından iğneli Epilasyon tüm yüz gittim 2000 TL para verdim sonradan bir kes daha gittim 500 de öyle verdim bi ay sonra kıllar daha kötü çıktı ve ben durumum olmadığı İçin lazere gittim bi ay oldu lazerden sonra daha da mahvoldu Tüyler saha da çok geliyor ben ne yapacağım böyle ;(

Eklentiler

• 80E42B5E-360F-4AAB-AFC1-5E629FC5EE71.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 369
  • DDFA4F7B-9B83-4BAF-A6C4-0F44F0956A7F.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 357
Lazer asla bitirmiyor en azından öyle bir tavsiye verebilirim. İğneli ye devam edin ama başka birini bulun izler de hemen olmasa da geçiyor merak etmeyin

Lazer asla bitirmiyor en azından öyle bir tavsiye verebilirim. İğneli ye devam edin ama başka birini bulun izler de hemen olmasa da geçiyor merak etmeyin
Evet biliyorum inşallah iğneliye bi sene sonra hem durumumu düzeltince başlamak istiyorum cunku bulunduğum ilde sadece bi kişi var yapan ;( bi yanağım böyle leke olmadı ama diğer yanağım neden bu şekilde oldu bilmiyorum ;(

Oralarda daha yoğunsa eğer yüksek akım girmiş olabilir tahminim öyle benim de kızardı hatta bazı yerler morardı ama geçti maalesef kolay bir süreç değil asla

Oralarda daha yoğunsa eğer yüksek akım girmiş olabilir tahminim öyle benim de kızardı hatta bazı yerler morardı ama geçti maalesef kolay bir süreç değil asla
Yüzüm İçin inşallah bi çözüm olur siz kaç seans gittiniz şimdi söyle ben ilk gittim iki saat tüm yüz 2000 tuttu 500 TL de bir daha çalıştık aradan iki hafta geçiyordu kıllar çıkıyordu

İğneliye gitmek fiyat açısından zorluyorsa (ki beni de zorluyor) tüy sarartmayı deneyebilirsin. Ben birde onu denemeyi düşünüyorum. Tüyleri önce sarartıyor sonra döküyormuş. 2 ay kadar çıkmıyormuş. Tüylerdeki incelme kalıcı oluyormuş ama tekrar çıkıyormuş, düzenli aralıklarla gitmek gerekiyor demişti bana sorduğum hastane. Q switch lazer diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam.

Merhabalar, eğer Qswitch denerseniz benimle de paylaşabilir misiniz? Ben de istiyorum yüz tüylerim ince bir şekilde igneliye de uygun değil ama ben rahatsız oluyorum. Tuylenmeye müsait bir yapım var. Bu konuda deneyimi olan biri ile de iletişimim olmadı. Merak ediyorum açıkçası.

Ben de kaş üstüne iğneli yaptırıyorum. 4.seans gittim, İzler oluyor ama zamanla geçeceğini söylüyor yapan bayan. 20 yıl önce dudak üstüne gitmiştim öğrenciyken dikkat de etmedim o zamanlar, iz kalmamıştı. Ama devam edemedim o zamanlar.

Yüze lazer yapmak iyi değil diye biliyorum. İnce kıl köklerini tetikleyip kalınlaştırıyormuş. Düzgün yaptığından emin olduğunuz bir yerde iğneliye devam etmenizi öneririm. Sabır isteyen bir süreç ben çenem için 7 aydır gidiyorum ve inanılmaz gelişme var. İlk gittiğim zamanlar aldırdıktan iki gün sonra çıkıyordu kıllar(pcos hastası ve çok kıllıyım) ama şuan 2 hafta rahat idare ediyorum. Erkek sakalı gibi kalın çıkıyordu ama şuan kalın olanlar tek tük, geri kalanlar inceldi.

Güncelleme yapayım dedim. Yarın 3.randevuma gideceğim. Şu anlık iz vs yok ve siyah olan kıllar azaldı diyebilirim. Sadece faul bölgesindeki kıllara atış yaparken orası bayağı yandı , sebebini sorduğumda kıl yoğunluğundan dedi bilemiyorum akımı yüksek verdiğini düşünüyorum. İnşallah bir an önce kurtulurum .

120 dakikalık çalışmaya mi 2000 tl verdiniz?
Çok değil mi?

Gerçekten güzel bi gelirim olduğunda direkt iğneliye gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…