İğneli epilasyon yaptıranlar

punto24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
25
2
28
Kızlar selam;
Ben igneli epilasyona başladım bundan önce de lazer yaptırmıştım ve yüzümde tüyler inanılmaz artmıştı. Kökten çözüm olsun diye de igneli yaptırmaya karar verdim ama gittiğim yer her gittiğimde tas çatlasa 5 veya 10 dakika çalışıyor yüzüme ve aşırı yavaş ilerliyor. Gündelik hayatta kıllarım yüzünden zorlaniyorum. Kıza söyledim biraz fazla çalışalım diye ama toparladigini söyledi öncelik çok siyah olanları aldığını söyledi. Mekan da değiştirmek istemiyorum doktor kliniği cunku ve çok şükür ne iz var ne leke yaptığı yerlerde ama aşırı yavaş ilerliyor. Sizin bir öneriniz var mı?

Merhaba bende yaptırdım iğneli epilasyon evet önce çok siyah olanlardan başlıyorlar. Zamanla açık renk olanlara geçiyorlar. Hepsini bir anda yaptıklarında yara olma ihtimalini göze almak istemiyorlar ki o yaralar çok kötü oluyor kan oturuyor. Yüz bölgesi olduğu için özellikle çene zaten çok zor azalıyor mecburen sabretmek gerekiyor en azından bana böyle söylemişlerdi. Ama en iyi sonucu iğneliden aldım diyebilirim.

Ya evet ben de kökten kurtulmak için sabrediyorum ama bazen yüzümu ateşe veresim geliyor killardan dolayı saçlarımı toplayamiyorum. Her hafta gidiyorum, her gittiğimde 5 10 dakika çalışıyor. İnşallah kurtulurum. Kol altıma vs de düşünüyorum siz sadece yüz bölgenize mi yaptirdiniz

Sizi çok iyi anlıyorum 3 4 seanstan sonra sonuç vermeye başlıyor rahat edersiniz diye düşünüyorum. Ben sadece yüz bölgesine yaptırdım kol altının acısına dayanacak kadar acı eşiğim yüksek değil :KK43: dayanabilirim diyorsanız bence başlayın yüz ile onun alakası olmadığı için yaparlar ve aşama kaydetmiş olursunuz

Sizi çok iyi anlıyorum 3 4 seanstan sonra sonuç vermeye başlıyor rahat edersiniz diye düşünüyorum. Ben sadece yüz bölgesine yaptırdım kol altının acısına dayanacak kadar acı eşiğim yüksek değil :KK43: dayanabilirim diyorsanız bence başlayın yüz ile onun alakası olmadığı için yaparlar ve aşama kaydetmiş olursunuz
Teşekkür ederimm yorumunuz için bir süre geçtikten sonra baslayacagim inşallah 💜

Kızlar selam;
Ben igneli epilasyona başladım bundan önce de lazer yaptırmıştım ve yüzümde tüyler inanılmaz artmıştı. Kökten çözüm olsun diye de igneli yaptırmaya karar verdim ama gittiğim yer her gittiğimde tas çatlasa 5 veya 10 dakika çalışıyor yüzüme ve aşırı yavaş ilerliyor. Gündelik hayatta kıllarım yüzünden zorlaniyorum. Kıza söyledim biraz fazla çalışalım diye ama toparladigini söyledi öncelik çok siyah olanları aldığını söyledi. Mekan da değiştirmek istemiyorum doktor kliniği cunku ve çok şükür ne iz var ne leke yaptığı yerlerde ama aşırı yavaş ilerliyor. Sizin bir öneriniz var mı?

Seans aralıklarındaki süre ne kadar iğneli epilasyonda? Birde çok yara kalıyor mu ciltte seans sonrası?

Yaralar 1 hafta 10 gun sonra dökülüyor 2 3 tane kalıyor sadece. Seans aralıkları da ben 12 güne bir gidiyorum

X