İĞNELİ EPİLASYON UZMAN FİKİR

punto24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
25
2
28
ARKADAŞLAR BU KONUYLA ILIGLI DAHA ONCE DE BASLIK ACTIM. BENIM YUZUMDE COK FAZLA TUY VAR. DOKTOR KLINIGINE GITTIM 4 5 SEANS LAZER YAPILDI TUYLER INCELDI IGNELIYE GECTIK. AMA YUZUM HIC LZER YAPILMAMIS GIBI HALA TUYLU VE İĞNELİ EPİLASYON DA 3 5 DAKIKA CALISIYORLAR SADECE. Yüzümü görseniz bu yüze 3 5 dakika çalışılır mı dersiniz. Başka bir yerle görüştüm. Lazer yaparız sonra igneliye devam ederiz diyor yine aynı durumdan bahsediyorlar. Aglicam artık. Sosyal hayat sıfıra indi. Dışarı çıkamıyorum. İşinin ehli doktor vs varsa ne yapabilirim?
20240914_170430.jpg

ARKADAŞLAR BU KONUYLA ILIGLI DAHA ONCE DE BASLIK ACTIM. BENIM YUZUMDE COK FAZLA TUY VAR. DOKTOR KLINIGINE GITTIM 4 5 SEANS LAZER YAPILDI TUYLER INCELDI IGNELIYE GECTIK. AMA YUZUM HIC LZER YAPILMAMIS GIBI HALA TUYLU VE İĞNELİ EPİLASYON DA 3 5 DAKIKA CALISIYORLAR SADECE. Yüzümü görseniz bu yüze 3 5 dakika çalışılır mı dersiniz. Başka bir yerle görüştüm. Lazer yaparız sonra igneliye devam ederiz diyor yine aynı durumdan bahsediyorlar. Aglicam artık. Sosyal hayat sıfıra indi. Dışarı çıkamıyorum. İşinin ehli doktor vs varsa ne yapabilirim? Eki Görüntüle 3479374
İğneli epilasyonla gayet de tertemiz yapılır. İşinin ehliyle çalışın. Yüzünüz felâket bir durumda da değil.

İğneli epilasyonla gayet de tertemiz yapılır. İşinin ehliyle çalışın. Yüzünüz felâket bir durumda da değil.
Bulunduğum yerde seçenek fazla değil yoksa neden feryat edeyim. Yuzumden ötürü iş ortamında sorun yasiyorum, Dışarı dahi çıkamıyorum bu benim için yeterli bir felaket durumu.

Bulunduğum yerde seçenek fazla değil yoksa neden feryat edeyim. Yuzumden ötürü iş ortamında sorun yasiyorum, Dışarı dahi çıkamıyorum bu benim için yeterli bir felaket durumu.
Sizi anlıyorum. Demek istediğim tabii ki insanın sosyal yaşantısını, özgüvenini etkiliyor; o kadar sakallı, insan içine çıkılmayacak yüzler gördüm ki, sizinki gerçekten kötü durumda değil, kendinizi bu kadar üzmemeniz için dedim. Belli ki ihtiyacınız var; ama işinin ehline denk gelmemişsiniz. Şu dudak altındaki titrek tüylere bile özenle iğneli epilasyon uyguluyorlar, her renk ve her kıl yapısına yapılıyor. Üç beş dakika baştan savan bir yerle çözülmez. Teniniz de çok güzel, kaymak gibi olursunuz iyi çalışılsa.

ARKADAŞLAR BU KONUYLA ILIGLI DAHA ONCE DE BASLIK ACTIM. BENIM YUZUMDE COK FAZLA TUY VAR. DOKTOR KLINIGINE GITTIM 4 5 SEANS LAZER YAPILDI TUYLER INCELDI IGNELIYE GECTIK. AMA YUZUM HIC LZER YAPILMAMIS GIBI HALA TUYLU VE İĞNELİ EPİLASYON DA 3 5 DAKIKA CALISIYORLAR SADECE. Yüzümü görseniz bu yüze 3 5 dakika çalışılır mı dersiniz. Başka bir yerle görüştüm. Lazer yaparız sonra igneliye devam ederiz diyor yine aynı durumdan bahsediyorlar. Aglicam artık. Sosyal hayat sıfıra indi. Dışarı çıkamıyorum. İşinin ehli doktor vs varsa teyze

Bende yüzümdeki ince tüylere care olsun diye lazer ile seans yaptım maalesef erkek tip sakallarım oldu.internetten uzun araştırma sonunda danışan yorumlarıni okuyup uzman buldum.seanlarimi ilk zamanlar haftada bir yaptırdım.killar 3.seansta inceldiğini azalmaya başlamistı.yüzümdeki sakallar 7 seanta bitti.salonunda Seansta iken diğer müşteriler de memnun olduğunu gördüm. Deneyimli bir uzman. İstanbul Büyükçekmece de nukhet hanım palmiye meydan da solunu. uzmanım doğal yetenekli. Güvenli herkese tavsiyemdir. Kesinlikle lazer yapmayın. Kökten bitti kızlar darısı başınıza :)))

X