İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon ( BURSA )

Bende Bursa'da safir güzellik salonu Semra hanıma igneli epilasyon yaptırdım. Bugün ilk seannssimdi daha önceki deneyimlerimden de yola çıkarak diyebilirim ki Semra hanım gerçekten bu işin uzmanı.

Merhaba CaNanSu hanım. Ben de sizin gittiğiniz yere Semra hanıma iğneli epilasyon yaptırmaya başladım. İlk seansım 1buçuk saat sürdü cene yanak favori bölgesi ağırlıkla. Seanstan sonra Semra hanım medikasol sürmemi önerdi benim yüzümde ertesi gün hafif su toplamış gibi kabarcıklar oluştu. Ben de talk pudra sürdüm iki gün boyunca kurudular. Medikasol sürdüm sonra bir yerden okumuştum. Duşa girdim şimdi bir baktım yüzümdeki kabuklar gitmiş ve altları kırmızı kırmızı kalmış. Bu normal mi yoksa ben hata mı yaptım iz kalır mı böyle. Gerçekten canım çok sıkıldı.

Merhaba CaNanSu hanım. Ben de sizin gittiğiniz yere Semra hanıma iğneli epilasyon yaptırmaya başladım. İlk seansım 1buçuk saat sürdü cene yanak favori bölgesi ağırlıkla. Seanstan sonra Semra hanım medikasol sürmemi önerdi benim yüzümde ertesi gün hafif su toplamış gibi kabarcıklar oluştu. Ben de talk pudra sürdüm iki gün boyunca kurudular. Medikasol sürdüm sonra bir yerden okumuştum. Duşa girdim şimdi bir baktım yüzümdeki kabuklar gitmiş ve altları kırmızı kırmızı kalmış. Bu normal mi yoksa ben hata mı yaptım iz kalır mı böyle. Gerçekten canım çok sıkıldı.

merhabalar:KK28:

madecasol ilk gün kullanıyorum, 2.güne gerek duymuyorum artık...
Epilasyon yapılan bölgede iğne yerleri sivilce tarzı oluyor ama dokunmuyorum 2-3 güne kabuk bağlayıp kendiliğinden dökülüyor...

pudra hiç kullanmadım...

Kabuk bağladıktan sonra madecasol da dahil hiçbir krem kullanmıyorum,nemlendirmemek adına...

sizin ki neden böyle oldu hiçbir fikrim yok...

semra hanımı aradınız mı bu konuyla alakalı?

Merhaba ben de bursada yasiyorum igneli epilasyon yaptrdiginiz yer ve kişinin memnun kaldiysaniz iletisim numarasini öğrenebilir miyim bnde dusunuyirum da

Merhaba ben de buradaki hanfendiye gittim şehir dışından çene bölgeme ve göğüs bölgeme. Çenem acayip kızarmıştı birkaç saate geçmesi gerekirken hafifledi ama kızarlık geçmedi malesef. Çok üzülmüştüm çünkü çenem hafif kızarlık lığı duruyordu bu olmaması gereken bir şey hava benim gittiğimde sıcaktı hanfendi güneş kremi sürmene gerek yok dedi. Ama ben yüzümü yinede güneşten korumaya çalıştım. Ama genel olarak kişi tatlı bilgili gözüküyor ama ben memnun kalmadım. Ayrıca deri hasaslaştıgı için mutlaka güneş koruyucu kullanılmalı

Merhaba sırf bunu öğrenmek için kaydoldum iğneli epilasyon için gittiğiniz cok memnun kaldığınız yer neresi? Ben de bursadayim merak ediyorum O kadar uzun zaman geçmiş hala memnun musunuz

X