İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon ( BURSA )

peki tüylerin çıkma durumu nasıl. yapan kişi kaç yıllık uzman ? ben internette olan numarayı aradım fakat ulaşamıyorum numarasını mesaj atabilir mısınız?

Selam kızlar...

Bütün epilasyon yaptırdım...
1 saat sürdü işlem...
Çene bölgesine ağırlık verildi...
Favorilerde 3-5 ince ayva tüyü gibi çıkanlara yapıldı...

3 saat önce yaptırdım...
Şişlikler indi gibi...
1 gün su değdirmeyeceğim...
Madecassol sürdüm...

Gelişmeleri tekrar yazacağım...

Selam kızlar...
İşlem sonrası 5.gün...
Kabuklar dökülmeye başladı...
Bepanthol cilt bakım kremi sürüyorum hafifçe...
Kabukları kaldırmamaya özen gösteriyorum...
Şimdilik bu kadar...
Yazacağım yine...

Merhaba bende özel bölgeye iğneli epilasyon başladım bursa da. Dudak çevresi hariç 1 saat sürdü.Umarım çektiğim çileye değer.2 gün oldu hala kızarık ama kabuklanma yapmadı.

Evet ilk seansımdı herhangi bir krem sürmedim. Seanstan sonra pudra döktüler. Evde de bepanthen ve silverdin sürdüm. Gittiğim yere çok araştırıp gitmedim yapan kişi çok önemli bence yerdense.Ama ben o kişiyi bulamadım Bursa'da.Bende

Merhaba _CaNanSu_ _CaNanSu_ size birkaç soru soracaktım.Bugün 4. gün kırmızı lekeler hala geçmedi, kabuklanma yok ama bütün kıl kökleri kıpkırmızı.Birde siz iğneli esnasında cımbızla çekilirken kıl köklerini hissediyor musunuz?

Merhaba _CaNanSu_ _CaNanSu_ size birkaç soru soracaktım.Bugün 4. gün kırmızı lekeler hala geçmedi, kabuklanma yok ama bütün kıl kökleri kıpkırmızı.Birde siz iğneli esnasında cımbızla çekilirken kıl köklerini hissediyor musunuz?

Merhabalar...

Öncelikle benim yaptırdığım bölge çene ve favori bölgesi...

Benim 2.günden sonra kabuklanmalar oluşuyor... Kızarıklıklar işlemden sonra bir kaç saatte yok oluyor...

Özel bölgede kaç günde kabuklanması gerekir bilmiyorum...

İğne girerken çok hafif sinek ısırığı gibi hissediliyor ama kıl çekilirken kesinlikle hissedilmiyor...

Uzmanım zaten, kıl çekilirken asla hissedilmemeli diyor...

Hissedilirse zaten bu işte bir terslik vardır :)

%30 unu hissettim yapan kişi bazı kılların çok güçlü olduğunu söyledi.Daha çok akım verirse de doku zedelenmesi olabileceğini zamanla zayıflayacakmış kıl kökleri.Uygulama yapılan bölgede bekliyorum sonucu dört gözle.Umarım çok acıyanlar çıkmaz :)

X