İdrarda negatif kanda pozitif gören var mı?

buusep

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
71
39
28
Benim normalde adetim düzenlidir 28 30 bazen geçerse 31 inde muhakkak olurum. Aksamaz adetim düzenlidir. 2 gün gecikti freely gebelik testi yaptım dün grimsi belli belirsiz çıktı bugün yaptım çıkmadı. Başına gelen var mı halen adet olmadım .

Ben iki hamileliğimde de idrarda pozitif görüp öyle kan vermiştim ama ben de test yaptım erken kan verdim negatif çıktı reglim daha geçmedi 23 eylül yumurtlamamdı dün yine idrar testi yaptım negatif çıktı. O kadar düzensiz adet oluyorum ki sizin gibi reglim geçti mi anlayamıyorum bile bu düzensizlik çok canımı sıkıyor artık. 40 50 günde bir olduğum oluyor 35 günde bir olduğum oluyor . En son 11 eylülde regl oldum böbrek taşım var ilaç içmem lazım doktorum regl olmadan içme ya da reglin 4 5 gün geçerse kan ver öyle iç dedi dün de evde idrar testi yaptım negatif çıktı bekliyorum öyle

Evet sizinki zor durum düzensizlik arkadaşımda öyle ama pcos felan değil onunda belirsiz o da onun sıkıntısını yaşıyor. Ben bugünde olmadım heyecan bastı beni ben adete 1 hafta kala kaldım bence o zaman korunmasız oldu

Adete bi hafta kala olduysanız daha çok erken çıkma zaten testte

İkimizde aynıyız desene yarın olmazsam kan vercem sizin gecikti mi adetiniz
Yokta bu ay farklı şeyler yaşadım geçen hafta üç gün sadece sabahları kahverengi lekelenmem oldu devamı yoktu anlam veremedim test yaptım negatif adetlerim pek düzenli değil Oyüzden adetim gecikti yada gecikmedi diyemiyorum

Kahverengiyse yerleşme olabilir herkeste olmuyorda belki sende olmuştur ben ilk kızımda yaşamıştım

Kahverengiyse yerleşme olabilir herkeste olmuyorda belki sende olmuştur ben ilk kızımda yaşamıştım
Benim gebelik kayıplarım var bende birinde yaşamıştım ama onda değerimi öğrenmiştim ertesi günolöıltu lekelenmem bunda olalı bir hafta oldu olsa testte cıkmazmıydı

Benim doktorum regl olmazsan 4 5 gün geçince kan ver demişti
Aynen yarın 3 gün gecikmiş olcak ilk defa olucak ben bir ara spiral taktırdım. O çok uzatıyordu düzenim şaşmıştı şükür 1 sene oldu çıkartalı adetim düzene girdi

Kızlar bugun sabah açık pembemsi peceteye geldi normalde devamida gelir daha gelmedi. Rengide açik normalde daha koyu olmaya başlar peceteye az gelmez öğlene kadar yoğun olmazsa kesin vericem bugün kan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…