Idrarda çok Az Kan Varmiş:((((((

fundag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
115
1
merhaba arkadaşlar,
6 haftalık hamilyeim herşey yolunda gidiyordu.Bebişimizin kalp atışlarınıda duyduk.
Benden kan ve idrar tahlili istediler genel anlamda yapılan tüm tahliller karaciğer fonksiyon,açlık kan şekeri falan,kolesterol vb.
bunların sonucunda idrarda çok az kan hücresi göründü çok korkulacak bir durum yok dediler ama haftaya tekrar yapılacak.Birden tüm enerjim gitti,çok üzüldüm..
bu durumu yaşayan oldu mu yanıtlarsanız memnun olurum:1no2:

24 kişi okumuş ama hala bi şey yazan olmamış bu konuda deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim teşekkürler...

24 kişi okumuş ama hala bi şey yazan olmamış bu konuda deneyimi olanlar paylaşırsa sevinirim teşekkürler...

geçmiş olsun canım benimde idrarımda kan çıktı ilaç verdi dr.ama kulanmıycam önemli bi durum deilmiş çünki başka bi dr. dan duydum gebelikte olağan bişeymiş bnde haftaya tekrarlıycam

geçmiş olsun canım benimde idrarımda kan çıktı ilaç verdi dr.ama kulanmıycam önemli bi durum deilmiş çünki başka bi dr. dan duydum gebelikte olağan bişeymiş bnde haftaya tekrarlıycam

yaaaaaaa süpersin bugün duyduğum en güzel cümleler doktorlar ne derse desin tecrübeler beni daha çok etkiliyor yaşanmış veya yaşayan birileriyle paylaşmak çok güzel çok teşekkkürler a.s.

X