idrara cikamiyorum acil yardım lütfen

nzlky

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2016
6
0
27
19 yaşındayım . idarara pek çıkamıyorum . hatta çıkmak için alarm kurmuslugum bile vardır . kasiklarimda ağrı olmaya başladı . otururken kalkarken kasiklarim agriyor . sizce ne yapmalıyım ?

Idrar yıllarında enfeksiyon olabilir doktora gittin mi hiç

Hayır gitmedim . daha doğrusu gitme cesareti bulamadım . kötü bir hastalık olmasından korkuyorum
Kötü değil canım muayene ediyırkar ama bekarsan muayene olmazsın anlatırsın durumu ilaç yazar doktor

Doktora gitmelisin.kötü birşey çıkmasından endişe etmek ve gitmemek herhangi birşey varsa onu ihmal etmektir.erken teşhis hayat kurtarır derler duymuşsundur.

Doktora gitmelisin.kötü birşey çıkmasından endişe etmek ve gitmemek herhangi birşey varsa onu ihmal etmektir.erken teşhis hayat kurtarır derler duymuşsundur.
Bizimkiler ayağımı usuttugum için ağrının olduğunu söylüyor . bende pek aldiris etmiyorum doğrusu .

Nasıl yani? İhtiyaç mı hissetmiyorsunuz, tutuyor musunuz, yoksa yanma falan gibi bir şikayetiniz mi var?

Ciddi sorun. Şu aşama da bir şey yoktu ama bu şekilde giderseniz böbrekleriniz zarar görür!!

Hayır gitmedim . daha doğrusu gitme cesareti bulamadım . kötü bir hastalık olmasından korkuyorum
Ablacım doktora git. Korkacak bir şey yok, muhtemelen enfeksiyon vardır, idrar söktürücü verip yollar. Kötü bir şey varsa da bilmen daha iyi değil mi, önlemini alırsn.
Korkma, kötü bir şey yoktur. Git doktora

çıkamıyorum derken? hani canın yanıyor da mı çıkamıyosun. e öyleyse alarm kurmak ne alaka?

Böbreklerine zarar verebilirsin hemen doktora gidip bi idrar tahlili vereceksin o kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…