İdrar zoru:( nolur bi çare

kendimce

Sen,Ben ve Bebeğimiz
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
292
0
42
arkadaşlar ben 2 senelik evliyim.evlendiğimden beri sık aralıklarla idrar zoru oluyorum.idrarımı yaparken canım çok acıyor hatta kan geliyor ilaçla tedavi oluyorum tam bitti derken gene başlıyor.benimle aynı sorunu yaşayan varmı iyileştimi ve önerebileceğiniz birşey varmı lütfen yardımcı olunbenneyaptımki

not:doktora gittiğimde rahimde yara var demişti ama fazla büyük değildi ve ilaçlarımı kullandım şu anda yarayla ilgili bi sızı hissetmiorum. şimdiden teşekkürler

esinle aynı anda tedavi ol yoksa ğecmez

çok teşekkür ederim verdiğin fikir için peki buda ilaç tedavisi değilmi ?eşimde bi sorun gözükmüyor çünkü idrarını yaparkende benim gibi sancılar hissetmiyor.genede tedavi olmalımı

bende ayaklarını üşütmemen gerektiğini biliyorum çıplak ayakla falan betona basıyosan hemen idrar zoru oluyosun tecrübeyle sabittir

Bence papatya çayini düzenli iç hormonlari düzenliyor ayaklarina dikkat et.arkadaşima katiliyorum eşinle birlikte ilaç tedavisi ol olsun olmasin birlikte tedavi şart..

bende ayaklarını üşütmemen gerektiğini biliyorum çıplak ayakla falan betona basıyosan hemen idrar zoru oluyosun tecrübeyle sabittir

evet canım aynen katılıyorum ve dikkat etmeye çalışıyorum ama bekarlığımda hiç dikkat etmezdim...

Bence papatya çayini düzenli iç hormonlari düzenliyor ayaklarina dikkat et.arkadaşima katiliyorum eşinle birlikte ilaç tedavisi ol olsun olmasin birlikte tedavi şart..

papatya çayı??bunu deniycem inanın o kadar zor durumdayımki desteklerinize çok teşekkürler

Kesinlikle tekra dr git
enfeksiyon olabilir ihmal etme yara diyipte geçme
iyi bir kadin goğumcu görsün

aynı problem bende de var canım ilaçla gecıyo ama tekrarlıyo benımkıne doktor ılerı derecede sistit dedı kendımı koruyorum dıkkat edıyorum ama sureklı aynı seyler yasıyorum kullanmadıgım ılac kalmadı en son 1 hafta iğne vurdurdum gecti amaa en ufak bı acı hıssedersem hemen ilaclarımı ıcmeye baslıyorum genelde butun kadınlae-rda olur senınle yasayan bı hastalık kesın gecmıyo yani bence

öncelikle geçmiş olsun, en kısa zamanda bir üroloji uzmanına gidiniz, idrar yolları ile ilgili hastalıkları en doğru üroloji uzmanları değerlendirir ve tedavi ederler.

canım mutlak doktora danıs ama ben de bir kez yasamıstım ve annem maydonoz suyu kaynatıp içirmişti ılık ılık valla iyi gelmişti birde bol su geçmiş olsun

bu sorunu bende evlendikten sonra yasamaya basladim iki kere hastanelik oldum idrar yolu enfeksiyonu dendi ama benimki ilerledi bobrege kadar gitti tek care bol bol su icmek ve sicak tutmak kendini

KENDİMCE sana çok büyük geçmiş olsun CANIM!!!!!!
ben iç çamaşırlarını ayrı ve yüksek derecede yıkamanı öneririm.

idrar yolu enfeksoyunu genelde üsütünce baslar diye bir inanıs var ama yanlıs olarak biliniyormus bir iki doktordan duydugum bulasıcı bir hastalık disciden, baska insanlarla aynı bardağı paylasmak eger hastalık varsa bulasma ihtamali yüksek ve eslerle cinsel yönden ve bu benim basıma ğeldi evleninceye kadar hic böyle bir sorunum olmadı sonra sık sık tekrarlayan enfeksiyon hastanede son buluyordu hep yüksek ates ve kanama bile oluyordu bende itaniyeye bas vurdum en sonunda bulasıcı hastalıklara aynı tedaviyi verdi esimle ve bir daha olmadı kadın ve erkek farklı aynı seyler olacak diye bir sey yok ama evliysek ve korunma yoksa cok yüksek bir ihtimal bence denemede fayda var ben faydasını ğördüm 6 7 yıldır hic olmada ama daha önce sık sık tekrarlardı

canım geçmiş olsun aynısını ablamda yaşıyordu oda tuvalette ağlardı ilaç kullanıyordu birde maydonozu kaynatıp buharına otur dediler bu idrar yollarındaki iltihabı falan gideriyor kesinlikle dene zararı yok ama hamilelik gibi bir durumun varsa yapma hamile degilsen bi dene ablama yaptığımızda suya resmen iltihap akıyordu inşallah geçer hem bu işlem yumurtalıklardaki iltihaplarıda geçiriyor faydalı yani tekrar geçmiş olsun

X