idrar yolu iltihabı mı hamilelik mi????

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
kızlar merabalar..3-4 gündür mideme bulantı var dün özellikle hiç bulantım geçmedi ve 2 defa istifra ettim..bugün de midem bulanıyo..üstten küçükküçük geyirtiler oluyo bi de karnımda gaz varhalsizlik var..sık idrara çıkma var..adetime 1 hafta var..bi de acayip iştahsızlık var..hamilelik de iştah artması olmuyomuydu..bi de akıntım sürekli mevcut iç çamaşırım ıslak hep..ne dersiniz siz ce bu idrar yolu mu hamilelik de olabilir mi???sevgiler..:1no2:

mide bulantısı ıcın cok erken oldugunu dusunuyorum ama akıntın varsa olabılır hamılelık.ben ordan anlamıstım.akıntım kesılmesı gerekırken akıntım cogalmıstı.
hayırlısı olsun canım...
istersen kanda gebelık testı yaptır sonucu ogrenırsın...

yani hamilesin gibi görünüyo ama olmayabilirde tabi..ya bi hafta daha bekliyceksin yada kanda gebelik testi yaptırıcaksın..eğer bebek istiyosan umarım hamişşsindirrr

bebek istiyorum cnm da kafam bulandı işte..idrar yolında da mide bulantısı olduğunu duymuştum da ondan kafam karışık belkikan testi yaptırırım..teş kızlar yorumlarınız için..

halsizlik we gaz benim de kafamı karıştırdı..karnım patlıycak gibiydi ilk zamanlar..sertti taş gibi..inşallah gönlüne göre olur ozaman...

canım ben ikisinide yaşamıştım idrar yolları iltihabı olduğunda hiç bulantım olmadı.hamilelikte baya bir bulantı yaptı tabi hepsi bünyesel bu belirtilerin ama inşallah hamilesindir bence en kısa zamanda bir kan testi yaptır

cnm benim az önce doktora gittim.idrarında enfeksiyon yok dedi..yalnız bağırsakların baya hareketli dedi..bi de mide bulantısı hamilelikte ilk 2-3 ay içerisinde olurmuş.adetine 1 hafta kala mide bulantısı olabilir mi hamilelik belirtisi olarak..walla çoğu belirti var ama sonunda hüsrana uğramak da var..:çok üzgünüm:

yumurtalıklarını gelısımı hakkında bırsey demedımı catlamıs veya catlamamıs dıye...

canım mide bulantısı kişiden kişiye değişir ama diğer belitilerinin hepsi hamilelik belirtisi gibi tabi psikolojik değilseler bence bir kan testi yaptır Rabbim gönlüne göre versin canım.pazartesi filan yaptırabilirsin kan testini

cnm teşekkür ederim bi de akıntım çok fazla.. sarı bi de..sarı akıntı kötümüdür??beyaz akıntı kötü diye biliyorum ama bi bilginiz var mı?bakalım pazartesi olmazsa yapıcam gerçi 1 hafta var daha ama erken mi başladı belirtiler kısmet artık hayırlısı...

Eğer mideni üşütmediysen gebelik belirtisi gibi..
Akıntının sarı olması çokta iyimidir bilemem koku varsa eğer kadın hastalıklarıyla ilgili birşey deolabilir....

Merhabalar idrardaki iltihabın mida bulantısına yol açacağını düşünmüyorum keza bu konuda kesin bir kaynak da yok..
Böbrekte ti kum veya taş ,bulantılara sebep olur ki bu farklı bir mevzu.
Akıntı,midede gaz,halsizlik,iştahsızlık gebeliğin belirtilerinden olabilir bulantınızın ise psikolojik olabileceğini düşünüyorum ,bebek fikrine odaklandığınız için..
Umuyorum,hayırlısı ise,hamilesinizdir..
Rabbim hakkınızda en güzelini nasip etsin
Sevgilerimle..

teşekkür ederim yorumlarınız için..umarım hakkımızda hayırlısı olur..

kesinlikle idrar yolu enfeksiyonu başdönmesi, mide bulantısı, sık idrar ve akıntıda koyu ve kokulu durum yaparrrr..ben çok yaşadığım için ,çok iyi biliriim bende müzbinleşmiş idrar yolu enfeksiyonum var ..sık sık antibiyotikkkullanırımm..bu ay da belirtilerim aynen devam ama bu sefer adetimde gecikme de var 5-6 günkadar..ama bu ayda enfeksiyon sıkıntım yokk ne olduğunu anlamadım henüz..hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsunnn..

işte ben de bu ikilemden kurtulmak için doktora gittim ve idrra yolu enf yokmuş onun için şüpheleniyorum..ama haklısın bu belirtiler aynı zamanda enf. belirtisi olduğu için bu başlığı açtım..umarım hamileyimdir..hayırlısı olur inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…