Idrar yolu enfeksiyonu

Mucizem58

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
8
4
31
Merhabalar 6+5 hamileyim bu ucuncu gebeligim tuvalete cikiyorum bes dakika sonra tekrar sanki hic gitmemisim gibi sıkışık bi vaziyette tuvalete gidiyorum ama cok kotu yanmam oluyo ne yapmam lazim

Merhabalar 6+5 hamileyim bu ucuncu gebeligim tuvalete cikiyorum bes dakika sonra tekrar sanki hic gitmemisim gibi sıkışık bi vaziyette tuvalete gidiyorum ama cok kotu yanmam oluyo ne yapmam lazim
Antibiyotik veriyorlar doktorunuzla gorusun bi test yapsin.

Merhaba geçmiş olsun.
Bol bol su için iç çamaşirlarınızı ütüleyip giyin. Hamilesiniz bu konuda dikkatli olmalısınz enfeksiyon ilerlemeden bi doktora görünün.
Bende yaşiyorum su an bugün doktora gittim bir sürü fitil krem yazdi gerçekten çok kötü bir durum ilaçsiz önüne geçilmiyor. (Hamile değilim)

Camasirimi mutlaka her sabah degistiriyorum haklisiniz gercekden berbat bi durum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…