İdrar yolu enfeksiyonu düşüğe neden olur mu

Morlale8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
4.311
5.083
27
Kızlar tüp Bebek ile 6 haftalık bebeğimi düşürdüm düşük yaptığımda hastaneye gittiğimizde orda kan tahlili falan verdik ve c reaktif protein değerim 96 çıkmıştı benimle ilgilenen doktorum idrar yolu enfeksiyonun yüksek büyük ihtimalle düşüğe sebep bu olmuştur dedi çok su içen bir kişiyim trasferden sonra mutlaka 3 lt suyumu içtim ama maalesef enfeksiyondan kurtulamadım başına böyle bir olay gelen oldumu gerçekten enfeksiyon bi düşük tehtidi olabilir mi ikinci trasfer için gitmeyi düşünüyorum ama yine aynı şey olur diyede korkuyorum açıkçası

Enfeksiyon düşüğe ve erken doğuma sebebiyet veriyormuş. Ben de 32. Haftada doğum sancılarım başlayınca öğrendim. Enfeksiyonum çok yüksek çıktı zaten kanamam da başlamıştı. Neyse ki durdurdular ama 36. Haftada doğum yapmak zorunda kaldım

Enfeksiyon düşüğe ve erken doğuma sebebiyet veriyormuş. Ben de 32. Haftada doğum sancılarım başlayınca öğrendim. Enfeksiyonum çok yüksek çıktı zaten kanamam da başlamıştı. Neyse ki durdurdular ama 36. Haftada doğum yapmak zorunda kaldım
İnşallah bebeğiniz sıkıntısız doğmuştur 🙏

X