Gebeliğe Hazırlık İdrar yolu enfeksiyonu adet gecikmesi yapar mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım ben şimdi doktordan geliyorum enfeksiyon yokmuş bende. Kanda gebelik baktırdım oda negatif çıktı ama hala adet olmadım. 1 hafta daha bekleyecekmişim hala olmazsam birdaha gebelik testi yapcak sonuç yine negatifse söktürücü vercekmiş. Ben bu yaşıma kadar adetimin geciktiğini hiç görmemişimdir. Ama bi sorun cıkmadı yani hormonlarda düzgün neden oldu gercekten anlayamıyorum
Ben de bu ay başında hormonlarıma baktırdım her şey çok iyiydi

Testte Sürekli çok çok hayali bi çizgi oluyor ama 1 haftadır koyulaşmadı bile yine kimyasal olmasından korkuyorum

Eklentiler

• 2759E8DE-4137-435E-A7CF-8B491F8AA8E5.jpeg
    2759E8DE-4137-435E-A7CF-8B491F8AA8E5.jpeg
    36,5 KB · Görüntüleme: 181
Ben de hala bekliyorum :KK43: geç döllenme ihtimalinden şüphelendiğim için , en son korumasız ilişkim beklenen adet döneminden 3 gün önce 27 Martta idi, bugün tam 10 gün geçti üzerinden ama hala idrar testinde pozitif göremedim 🤷🏻‍♀️
Yumurtlama günlerini takip ediyormusun

Canım ovulasyon testleriyle yumurtlama takibi yapıyor musun? Hangi günler yumurtlamanın olduğunu biliyon mu
Bu ay hiç yapmadım ama önce yaptığımda 16. Günde yumurtluyordum döngüm 32 gün , bu ay çocuk yapma gibi bi plan olmadığı için o günleri değerlendirmedik, fakat adete yakın benden yumurtlama dönemindeki gibi uzayan şeffaf sıvı gelmişti ve en son da o gün ilişki oldu. Hala testte çıkmadığına göre en son ihtimal o ilişkiden gebelik olabilir ya da hiç yoktur .
Sen yapiyor musun?

Bu ay hiç yapmadım ama önce yaptığımda 16. Günde yumurtluyordum döngüm 32 gün , bu ay çocuk yapma gibi bi plan olmadığı için o günleri değerlendirmedik, fakat adete yakın benden yumurtlama dönemindeki gibi uzayan şeffaf sıvı gelmişti ve en son da o gün ilişki oldu. Hala testte çıkmadığına göre en son ihtimal o ilişkiden gebelik olabilir ya da hiç yoktur .
Sen yapiyor musun?
Bende bu ay yapmadım ama gecen ay yapmıştım 14.gün gördüm. Bu ay bende erteledim kafamdan cıkardım tamamen bi kaç ay düşünmüyorum. Ama gelmedi adetim 3 gün oldu. Hamile değilim kan testi negatif ama neden gelmediğini anlamadım. Sen belki son gün hamile kaldıysan geç yumurtlama olduğu için şuanda adetn gelmemiş olabilir. İnşallah hamilesindir canım

Bende bu ay yapmadım ama gecen ay yapmıştım 14.gün gördüm. Bu ay bende erteledim kafamdan cıkardım tamamen bi kaç ay düşünmüyorum. Ama gelmedi adetim 3 gün oldu. Hamile değilim kan testi negatif ama neden gelmediğini anlamadım. Sen belki son gün hamile kaldıysan geç yumurtlama olduğu için şuanda adetn gelmemiş olabilir. İnşallah hamilesindir canım

adetin 10 gün gecikmesi ile bile öğrenenler oluyormuş o yüzden söktürücü kullanma hemen canim , belki yumurtlaman seninde geç olmuştur

adetin 10 gün gecikmesi ile bile öğrenenler oluyormuş o yüzden söktürücü kullanma hemen canim , belki yumurtlaman seninde geç olmuştur
Haftaya cumaya kadar bekleyeceğim canım haftaya cuma tekrar kan vericem ama hiç sanmıylrum. Gerçi hala adet olmadım bugun 4. Gün bakalım 🤷🏻‍♀️

Hanımlar merhaba, adetim 2 gün gecikti test yapıyorum negatif çıkıyor.
İdrar yolu enfeksiyonu adet gecikmesi yapar mı ?
Merhabalar. Ben bu durumu yaşamış biri olarak size bişey sormak istiyorum. En son 20 ağustosta regl oldum ve 27 sinde sadece elle yaşanan bir birliktelik oldu sperm vajinaya temas etmedi yada cinsel birliktelik olmadı daha sonrasında 30 ağustosta acile gittim ve hafif idrar yolu enfeksiyonu olduğumu öğrendim (sistit) bi tane antibiyotik hap kullandım ve böbrek ağrım olduğu içinde ağrı kesici kullandım. Normalde adetlerim düzenlidir . Beklenen adet tarihimden üç gün önce test yaptım negatif çıktı. Şuan adetim iki gün gecikti . Bir gğn geciktikten sonra tekrar yaptım yine nefatif çıktı. Bütün regl belirtilerini yaşadım halada yaşıyorum ama bir türlü olamadım sizce ilaçlar etkili midir bide çok stres yaptım galiba?

Merhabalar. Ben bu durumu yaşamış biri olarak size bişey sormak istiyorum. En son 20 ağustosta regl oldum ve 27 sinde sadece elle yaşanan bir birliktelik oldu sperm vajinaya temas etmedi yada cinsel birliktelik olmadı daha sonrasında 30 ağustosta acile gittim ve hafif idrar yolu enfeksiyonu olduğumu öğrendim (sistit) bi tane antibiyotik hap kullandım ve böbrek ağrım olduğu içinde ağrı kesici kullandım. Normalde adetlerim düzenlidir . Beklenen adet tarihimden üç gün önce test yaptım negatif çıktı. Şuan adetim iki gün gecikti . Bir gğn geciktikten sonra tekrar yaptım yine nefatif çıktı. Bütün regl belirtilerini yaşadım halada yaşıyorum ama bir türlü olamadım sizce ilaçlar etkili midir bide çok stres yaptım galiba?
Evet stres ve antibiyotik gecikme yapıyor. Sürekli negatif cıkıyorsa negatiftir canım regl geciktikten sonra hamilelik olsaydı anında çift cizgi cıkardı

X