İdrar Testleri Hakkında

hatunice

dua.. sabır.. zaman...
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
432
0
kızlar şu anda adet günüme en az 4 gün var ama ben dayanamadım çıkmayacağını bile bile dün test yaptm 10 dk içinde kontrol ettim bişey yoktu.
sonra işe gittim akşam eve geldiğimde gözüm teste takıldı hafif bir şekilde gölge misali ikinci çizgi belirmişti. ama ne kadar süre sonra belirdiğini bilmiyorum çünkü evde yoktum akşam farkettim durumu
testte 10 dk sonrasındaki sonucu dikkate almayınız yazıyo ama bilmiyorum ki daha önce hiç dikkat etmedim bileniniz var mı acaba
bir süre sonra testte hafif şekilde de olsa ikinci çizgi oluşur mu :97: çok çabuk acıkma yüzümde yer yer kabarma ve aşırı uyku hali var bende bu ay diğer aylardan farklı olarak.. onun dışında bel ağrım, kasıklarımda ağrı , şişkinlik ve baskı var kasıklarımda.. ama bunlar adetimden önce de olan belirtiler zaten

Son düzenleme:
benimde ilk test yaptığımda 2. çizgi silik çıkmıştı, ama 10 dk sonrası ne olur bilmem,ben de testi 3gün gecikmeden sonra yaptım, benimde aynı adet olacakmışım gibi belirtiler vardı göğüslerde şişlik olmuştu.İnşallah sonuç istediğin gibi olur

dediğin gibi hamile olduğunu öğrenen arkadaşım vardı. bikaç gün sonra sabah ilk idrarla testi tekrarla.

inşallah yaa bunu en çok eşim için istiyorum. aslında yeni evliyiz daha ama baba olmayı öyle çok istiyor ki
benim kafamı karıştıran ilk olarak o çizgiyi görmemem oldu. sabah yoktu işe gittim akşam işten geldiğimde farkettm çok silik bir şekilde

bilmiyorum ki acaba uzun süre bekleyince testte çizgi belirmesi normal midir?

Son düzenleme:
bugün test alayım eve giderken yarın sabah tekrar yapayım en iyisi ben.. :26:

bende adetımden 3 gun once yapmısdım cıkmısdı ben gogusleımden bıde ıstahımın artmasından anladım tst yaptım pızotıf cıkı benımkı ıkız belkı ondan cabuk cıktı tesde

adet günün geçsin canım,ondan sonra evde test yap bence.ya da şu şekilde yap,bi tane adet gününde ve adet gününü takip eden günlerde yaparsın.ilkten çizgini gölgesi,sonra silik çigi,sonra daha belirgin çizgi olarak devam eder durum,sende rahat edersin.
ben adet günümden bir gün önce gün içinde test yaptım,10 dakika sonunda ikinci çizginin çok silik bi gölge vardı.sonradan akşam test kurumuş,yok olmuş zaten,çöpe attım.adet günümde test yaptım sabah ilk idrarımla.10 dakikada 2. çizginin yine çok silik izi vardı ve kaybolmadı.halada duruyo.şimdi haftasonu olduğu için 2 gündür test alamadım,yapamadım.yarın sabah tuvaletimi sabah kalkınca tutmayı becerebilirsem bi koşu eczaneden 3-4 tane test alıp yapmayı düşünüyorum.silik çizgi görmeye devam edersem kan tahlili yaptırırım.adet tarihim geçsede ayın sonuna kadar beklemeyi hedefledim kendime.o haftada adet olmazsam nisanın ilk haftası doktoruma gidip söktürücü yani farlutal yazdırırım.stres yapmanın bi faydası yok.bu ayda olmadıysa nisan var daha sırada

bende adetımden 3 gun once yapmısdım cıkmısdı ben gogusleımden bıde ıstahımın artmasından anladım tst yaptım pızotıf cıkı benımkı ıkız belkı ondan cabuk cıktı tesde

idrarda erken çıkınca ikizmi olur cnm? bende adetime 7 gün varken şüpelenip yaptım pozitif çıktı. şimdi adetim geçti bu sabah yaptım daha net çıktı.

idrarda erken çıkınca ikizmi olur cnm? bende adetime 7 gün varken şüpelenip yaptım pozitif çıktı. şimdi adetim geçti bu sabah yaptım daha net çıktı.

hayırlı olsun bebişleriniz.. ben pazar sabahı yaptım tekrardan. negatif ama
olsun üzülmüyorum napalım kısmet işi..artık adetim en az 3 gün geçmeden test yapmak yok.. denemeye devam :97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…