İdrar testinde belli belirsiz bir çizgi ama kan testi negatif

buse_1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
132
4
arkadaşlar neredeyse 22 gün oldu adetim gecikeli. iki kere test yaptım kendım negatif çıktı. dayanamadım bu gün de bir test daha yaptım, ilk başta birşey çıkmadı ama bir iki saat sonra hafif bi çizgi çıkmış. bu bir iki saat içinde bende kan testi vermeye gittim. sonucu az önce öğrendim, negatif çıktı. şaşkınım. Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için. ama merak ediyorum böyle bir durum yaşayan varsa yazsın lütfen. yani hamile olupta idrar testinde çıkan kanda çıkmayan varmıdır acaba?

Cnm testlerde 5 dk dan sonrakı sonuclar degerlendırılmez bnce bı doktora gıt 22 cok fazla belkı de kıst vardır bnm basıma geldı ordan bılıyom 6 gÜn gecktı gıttım kıst :KK43:

cnm testlerde 5 dk dan sonraki sonuclar degerlendirilmez bnce bi doktora git 22 cok fazla belki de kist vardır bnm basıma geldi ordan biliyom 6 gün geckti gittim kist :KK43:

canım gittim dr muayene etti bi problem gözükmüyo dedi, kan testi yaptırdı negatif çıktı işte. Anlayamadım ki ya...

bende geçen ay yaptığım testlerde senin gibi yarım saat,bir saat sonra hafif bir çizgi çıkıyodu acaba hamilemiyim falan derken 3-4 gün sonra adet oldum ktg'ninde dediği gibi 5 dk. sonra geçersiz canım.

arkadaşlar neredeyse 22 gün oldu adetim gecikeli. iki kere test yaptım kendım negatif çıktı. dayanamadım bu gün de bir test daha yaptım, ilk başta birşey çıkmadı ama bir iki saat sonra hafif bi çizgi çıkmış. bu bir iki saat içinde bende kan testi vermeye gittim. sonucu az önce öğrendim, negatif çıktı. şaşkınım. Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için. ama merak ediyorum böyle bir durum yaşayan varsa yazsın lütfen. yani hamile olupta idrar testinde çıkan kanda çıkmayan varmıdır acaba?

canım kan testin kaç çıktı ki acaba,ben de ilk kan testi yaptırdığımda değerim çok ama çok düşüktü,5,41'di(bu arada sınır 5 miş,yukarısı pozitif kabul ediliyor ama kesin değil tabii)doktor negatif gibi konuştu ama ben 2 günde bir kan testime baktırdım ve hep yükseldi,hamileymişim ama idrar testim 3.haftam da pozitif çıktı,idrar testine güvenme ama kan testi sonucun sınırlardaysa takip et.

canım kan testin kaç çıktı ki acaba,ben de ilk kan testi yaptırdığımda değerim çok ama çok düşüktü,5,41'di(bu arada sınır 5 miş,yukarısı pozitif kabul ediliyor ama kesin değil tabii)doktor negatif gibi konuştu ama ben 2 günde bir kan testime baktırdım ve hep yükseldi,hamileymişim ama idrar testim 3.haftam da pozitif çıktı,idrar testine güvenme ama kan testi sonucun sınırlardaysa takip et.

kan testim sınırda değil sersez, sonucu 2 çıktı. ben hamile olduğumu sanıyodum kendimce. ama değilmişim Allah hayırlısını nasip etsin, evlat isteyen herkes için. iadrar testide yaptım kandan önce 3.haftamda bende ilk önce birşey çıkmadı ama bir iki saat sonra hafif pembe bir çizgi çıkmış. kızlar da ilk 5 dakkadan sonra ciddiye alınmamlı idrar testi diye yazmışlar zaten. yani anlıyacağın sesezciğim hamile değilim ama hala adet de olamadım bu arada. dr muayene etti bir terslikte yok çok şükür hani kist gibi falan ama olmadım işte bekliyorum. hayırlısı olsun, senin içinde çok sevindim. Rabbim sağlıcakla kucağınada versin inşallah.

bu arada 22 gün adet gecikmesi çok ciddi bir rakam, bu süreç sonunda ultrasonla bile gebelik kesesi gözlenilebilir hale gelirdi gebelik var ise şayet...
ben kendi adıma 22 günlük gecikme sonucu ultrasona da girerdim... sağlıklar dilerim arkadaşım, hakkında hayırlısı olsun inş.:Saruboceq:

bu arada 22 gün adet gecikmesi çok ciddi bir rakam, bu süreç sonunda ultrasonla bile gebelik kesesi gözlenilebilir hale gelirdi gebelik var ise şayet...
ben kendi adıma 22 günlük gecikme sonucu ultrasona da girerdim... sağlıklar dilerim arkadaşım, hakkında hayırlısı olsun inş.:Saruboceq:

canımm ultrasona girdim ben zaten bi sorun yok ama gebelikte yok gibi dedi dr. kan testiylede gebe olmadığım anlaşıldı zaten.

canımm ultrasona girdim ben zaten bi sorun yok ama gebelikte yok gibi dedi dr. kan testiylede gebe olmadığım anlaşıldı zaten.

canım neden 22 gün geçti günün? umarım jinekolojik bir rahatsızllığın yoktur, doktor gereken bilgiyi ve tedaviyi söylemiştir zaten muhakkak. sağlıklar dilerim cnm

Merhaba. Yumurtlama olursa ya adetle sonuçlanır ya döllenmeyle ya da kist oluşabilir. Adet yok, bebek yok, kist yok. Şu halde yumurtlama oldu mu acaba? Bazen kadınlar yılda 1 ay yumurtlamayabilirler. Hormon testleriniz yapıldı mı? E2, projesteron, LH, FSH bunlara bakıldı mı? Tiroit hormonlarınıza bakıldı mı? 22 gün gecikme ciddi bir sorundur, özellikle de normalde düzenli adet gören biri için. Maddi durumunuz müsaitse devlet veya üniversite hastanesinde çalışan bir doktorun özeline gidin derim. Bir kere para verir, testlerinizi hastanede yaptırırsınız. Yumurtlama olduysa söktürücü verirler, olmadıysa neden olmadı ona bakılır. ıdrar testini ciddiye almayın 1-2 saat sonra. Kan testinde de yok, demek ki gebelik değil. Ama o zaman nedir? Bu çözülmeli ki arkasından bebek gelsin. Allah yardımcınız olsun, inş basit birşeydir ama ihmal etmeyin.

Merhaba. Yumurtlama olursa ya adetle sonuçlanır ya döllenmeyle ya da kist oluşabilir. Adet yok, bebek yok, kist yok. Şu halde yumurtlama oldu mu acaba? Bazen kadınlar yılda 1 ay yumurtlamayabilirler. Hormon testleriniz yapıldı mı? E2, projesteron, LH, FSH bunlara bakıldı mı? Tiroit hormonlarınıza bakıldı mı? 22 gün gecikme ciddi bir sorundur, özellikle de normalde düzenli adet gören biri için. Maddi durumunuz müsaitse devlet veya üniversite hastanesinde çalışan bir doktorun özeline gidin derim. Bir kere para verir, testlerinizi hastanede yaptırırsınız. Yumurtlama olduysa söktürücü verirler, olmadıysa neden olmadı ona bakılır. ıdrar testini ciddiye almayın 1-2 saat sonra. Kan testinde de yok, demek ki gebelik değil. Ama o zaman nedir? Bu çözülmeli ki arkasından bebek gelsin. Allah yardımcınız olsun, inş basit birşeydir ama ihmal etmeyin.

önerilerin için sağol navetna, benim bir kaç ay önce hormon testlerimede bakıldı çok şükür hiçbisorun çıkmadı. muayende kistte yok dedi, bakalım yarın kendi druma gidicem bide inşallah bakalım o ne diyecek.

önerilerin için sağol navetna, benim bir kaç ay önce hormon testlerimede bakıldı çok şükür hiçbisorun çıkmadı. muayende kistte yok dedi, bakalım yarın kendi druma gidicem bide inşallah bakalım o ne diyecek.

canım sen gittin mi doktora benimde senin durumun gibi.2 ay olcak neredeyse adet olmayalı.kanda <2 cıktı ama hala adet olmadın.hormon testlerimde benimde bir sorunum yoktu.offffff

kızlar ya bi akıl verin test yaptım bugün yarın adet olmam lazım çok çok hafif ışıkta hafif belli olan pembemsi bi çizgi çıktı ama çok hafif ya belli belirsiz kesin test bozuktu boşuna umutlanıyorum sanırım adetim geçerse yapim en iyisi ben değilmi bilmiyorumkismile

canım bende hamile kalmayı beklediğim aylarda aynısı olmuştu hafif pembemsiydi bir tanesi hemen ümitlenip eczaneye gitmiştim ama ikinci testte sonuç negatifti.Umarım senin pozitiftir olmasa bile üzülme önümüzdeki ay inşallah olur.

ay inşallah canım yaaa biliyorum kesin yine yok yine negatif çıkacak :KK43: Allahım olsun artık ne olur :'(

bu sabah yaptım test negatif çıktı :KK43: 10 dakikadan sonra bi çizgi belirdi ama geçersiz zaten oda pufff yine olmadı yaaaa :gitme:

canım bende dun yaptım cift cizgi belırdı sonra yıne denedım yıne çift cizgi cok belırgın yanılma yoktur dımı ay cok korkuyorum

bugün test yaptım pozitif kandada pozitif çıktı hamileymişim inanamıyorum :lepi: hiç ümidim kalmamıştı nerdeyse Allahım şükürler olsunnn :sm_cool: Allahım isteyen herkese nasip etsin bi düşük ve uzun bir bekleyişten sonra geldi bebeğim çok şükür Allahımmm :nazar:

X