idrar testim??

ncncn

uykucu şirin :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
382
0
selam bayanlar,
adetim 3 gün geçti. bu akşam eve gelirken test aldım yaptım hemen ama tek çizgi çıktı malesef. fakat hala regl de olmadım. çok mu erken yaptım acaba testi. ama hamile olsam 3 günde çıkmaz mıydı? normalde adetim de hiç gecikmez ama. acabayarın sabah testi tekrarlasam mı, yoksa kan testi mi yaptırsam yoksa beklesem mi? kafam çoook karıştı. çevremdeki kimseye de soramıyorum kendi kendime gelin güvey olmuş gibi olmamak için. :KK14: lütfen bana bi yol gösterin allah rızası için.

kızlar yok mu aranızda bana yardımcı olabilecek, bi fikri olan?

merhaba ben yeni üye oldum.ama hamileliğimi burayı takip ederek geçirdim diyebilirim.benim bebeğim 6 aylık.benim bildiğim kadarıyla idrar testleri bir hafta olmadan doğru sonuç vermiyo.ben bir haftam geçtikten sonra yaptım.ama kan testi bir gün geçse bile eğer varsa bebek sonuç veriyo.

nihayet birisinden cvp aldım :) çok teşekkür ederim, bebişini sağlıkla büyütmeni dilerim Allahtan.
benim 10 gündür inanılmaz kasık ağrım var. bazen çok şiddetleniyo ve bacaklarıma kadar iniyo, bazen uykudan bile uyandırıyo. kesin adet oldum diyorum. bazen de kesiliveriyo birden bire. ama 3. gün bitti gelen giden yok. bilemedim ne yapacağımı. kızkardeşim falan yok, yakında doğum yapan arkadaşım da yok. anneme de sormak istemedim heveslendirmemek için. kafam karıştı kaldım öylece.

rica ederim yardımcı olabiliyosam ne mutlu bana.ben hamileliğimin 3.ayına kadar hep şimdi adet olucam heralde diyerek dolaştım.çünkü aynı adet sancısı gibi sancılarım oluyodu.bebek olduğunu bildiğim halde bunu yaşıyodum.ama sonra bitti.gebelik testlerini sabah kalkar kalkmaz aç karnına yaparsan daha kesin sonuç alabilirsin.ama dediğim gibi bir hafta günün geçerse sonuç veriyo.çok merak ediyorsan kan testi yaptır derim ben.allah gönlüne göre versin ilk bebiş mi olucak olursa?

inşallah olur.ne yaşadığını tahmin edebiliyorum şu anda.daha önce hiç günün geçmişmiydi peki?bu arada benimde kız kardeşim yok.benimde ilk bebeğim.allah isteyen herkese versin.

Regli bir hafta geçmeden idrar testlerini güvenme derim daha hormon idrara karışmamış bile olabilir. Ama kan testi yaptırırsan kesin çıkar canım. İnşallah hamilesindir :KK71:

yok benim adetim normalde çok düzenlidir.zamanındaolur ve 5 gün sürüp biter. eskiden hep 28 günde olurdum, evlendikten sonra biraz kısaldı süre. 26 günde bir oluyorum şimdi. ama daha önce hiç gecikme yaşamadım. yalnızca ilk defa eylül ayında 1,5 gün kadar sürdü kesildi. bi sorunmu var acaba diyerek dr.a gittim ultrason, tahlil falan yapıldı ama hiçbi sıkıntı çıkmadı.
offf aklım devamlı orda, dakka başı wc gidiyorum acaba gelen giden var mı diye. nerdeyse orda yatıcam. hatta daha kötüsü uyumak istemiyorum ki sabah kötü bi süprizle karşılaşmayayım. o derece yani :KK37:

Regli bir hafta geçmeden idrar testlerini güvenme derim daha hormon idrara karışmamış bile olabilir. Ama kan testi yaptırırsan kesin çıkar canım. İnşallah hamilesindir :KK71:
ya işte kan testi yaptırmaya da gitmek istemiyorum. sonra hayal kırıklığı olacak diye. idrar da sonuç vermiyo. merakıma da engel olamıyorum. sıkıştım kaldım öyle arada.

:))sen böyle anlatırken kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne.aynı şeyleri bende yapıyordum.hiç test yaparım diye bekleme çünkü ne dakikalar geçer ne saatler.yarın olmzsan hemen kan testi yaptır en kesin sonuç bu.

aslında biraz komik duruma da düşüyoruz galiba, acaba hamile miyim yok acaba regl oldum diye meraklanırken :)
yarın sabah kalktığımda olmamışsam gidip yeptırayım mı test yani? yoksa pazarı mı beklesem?

eğer günlerini bu merakla geçirmek istemiyorsan hemen yaptır.ben senden çok merak ettim şimdi:))zaten pazar günüde olmazsan inşallah mutlu haberi alırsın o zaman.

benim de reglim hep düzenliydi.iki ay önce 6 gün sonraki ay sa 5 gün gecikti.bir sürü gebelik testi yaptım umutlandım hamileyim diye ama olmadı değilim.ve gebelik testi her defasında negatif çıktı.ben güveniyorum gebelik testlerine.birde aldığım son testte beklenen adet gününde testi uygulayın yazıyor.bence sende öyle bir test al.3 liraya aldım ben öle erken uygulanıyor diye pahalıda değil fiyatı.ben daha onu kullanmadım inş. 22 aralıkta kullanıcam hayırlısı bakalım.seninde umudunu kırmayım tabi inş. hayırlısıyla hamilesindir.

malesef sabah bi kalktım ki regl olmuşum :KK43: bi dahaki aya kısmet artık :)

X