idrar testim negatif ama hamile olabilirmişim sizce olabilir mi ? "açıklaması içerde"

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
slm kızlarr olay şu ki bnm ayın 29unda adet olmam gerekiyodu fakat hala bişey yok bazen bişeyin aktığını hissediyorum işte geldi kırmızılar diyorum ama tık yok
tam adet olmam gereken dönemde adet sancılarım başladı kasıklarımda batma oluyodu ama hastalanmadım ve bel ağrısı oluyodu
son 1 haftadırda göğüslerimde dokununca hafif sızlama ve göğüs uçlarında sızı başladı
ilk başlarda süt beyaz şimdi ise hafif sararan sık akıntım oluyo ve ramazan biteli idrara sık sık çıkmaya başladım
yalnız şu ki bu sabah test yaptım ama negatif çıktı henüz 8 gün gecikme var ama bu belirtilere görede hamile olabilirmişim yani idrar testleri olsa bile bazen negatif gösterebilirmiş yani beta hcg idrara düşmezmiş bu durumu yaşayan var mı acaba idrar testi negatif olup hamilelik belirtilerini taşıyan ve hamile olduğunu öğrenen var mı aramızda lütfen bilgi verirmisiniz kan tahlili yaptırıcam yarın ama yaptırmadan önce bu durumu yaşayan var mı merak ettim

Canim gec dollenme olabilir... Neden kan da baktirmiyorsun?

inş. öyledir cnm yaa kan tahliline yarın sabah gidicem sadece bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen benim gibiler varmı diye merak ettim bu yazdığım belirtiler 6 aydır bebek istememe rağmen ilk defa başıma geliyo

Hadi bakalimmmm insallahhhhh benimde adetim bugun itibari ile 1 gun gecti.. cumartesi gunu test yapmistim negatif.. bakalim hayirlisi canim

Hadi bakalimmmm insallahhhhh benimde adetim bugun itibari ile 1 gun gecti.. cumartesi gunu test yapmistim negatif.. bakalim hayirlisi canim

inşallah ikimiz ve diğer anne olmak isteyenler için hayırlısı olur ve hayırlısı bebeğimiz olur

ben burdayım ve seninle şuan aynı kaderi paylaşıyorum.konumu okumuşsundur zaten.evet kimse yookmuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

aynennnnnn ben de burdayım... aynı özellikler amaaaa ben pco luyum ve bu yazılanlara sadece yutkunarak okuyorum... bel ağrısı 9 gün gecikme uyku hali göğüslerde şişkinlik ama açıkçası pek umutlu değilim... tek çarem zayıflamak dr a falan da gidemem (tamamen duygusal) o yüzden pco için zayıflamak gerekitğini öğrendim... sizlere allah yardımıcnız olsun diyorum inşallah herşey gönlünüzce olur :)

inş Allah Hepimizin gönlüne göre verir VE HEPİMİZ TATLİŞ HAMİLELER OLURZ :)

selam arkadaşlar.kadınlar kulübüne yeni üye oldum burası çok güzel bir paylaşım alanıymış,aranızda olmaktan mutluyom.benim durumum da aynı sayılır.6 aydır çocuk istiyoruz ve son iki aydır adetim çok dengesizleşti,son iki aydır 1 kafta 10 gün erken regl oldum ama bu ay 5 gün falan gecikti.3 kez test yaptım negatif çıktı ama hala hasta olamadım.karnım sancılanıyor arada ha oldum ha olucam diyorum,umutlanmak istiyorum.kan testi yapan arkadaşın sonucunu merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…