idrar testi

beril84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
74
1
kızlar hamiş kalmayı çok istiyorum 17 mart yumurtlam günümdü iki gün geçti idrar testi ne zaman yapsan sonuç verir bugün yarın yapsam çıkabilirmi acaba ya da yumurtlama gününden kaç gün sonra yapsam nete yakın sonuç verir?:uhm:

kızlar hamiş kalmayı çok istiyorum 17 mart yumurtlam günümdü iki gün geçti idrar testi ne zaman yapsan sonuç verir bugün yarın yapsam çıkabilirmi acaba ya da yumurtlama gününden kaç gün sonra yapsam nete yakın sonuç verir?:uhm:

canım daha çok erken adet gününü bekle bence..hemde idrarda geç çıkma ihtimalleri çok yüksek kanda erken çıkıyor..inşallah bu ay güzle haberle alırsın

En az bir 8-9 gün lazım idrarda görebilmen için (O da çooook hafif bir çizgi oluyor kimi zaman). Kaldı ki geç yumurtlama olabilir, senin tahmininden farklı olabilir yumurtlama vb.

idrar adetten önce herzaman yanıltıcı olabiliyo cnım bnce adetini bekle kesin sonuç için kan tahlili yaptırırsın acele etme

çok teşekkürler ama inanın adet zamanımı zor bekliyorum çünkü 4 aydır bebek istiyorum ama olmadı malesef inşallah bu ay güzel haberler alırım saolun kızlar

olur işalla berilcim Allah sana da nasiop etsin. adet gunumden ıkı gun sonra yaptım ben testı pozitifti ama çok silikti. bi de ben hamile olduğum halde ıkı gun adet gordum. yanı bu işler bazen gorundugu gıbı olmuyo

be adetime 3-4 gün kala yapmıştım silik çıkmıştı canım...ama pozitifti...

yumurtlama gunumden 1 hafta sonra kanda bile negatifti, kaldi ki idrar:)

kaliteli testler clearblue ile vs regline 2-3 gun kala sonuc veriyor. ama uyduruk testlerle su an bile yapsan silik cizgiyi gorman mumkun. hatta kocana yap o da hamile cikabilir. sakin uyduruk test alip silik cizgi cikmti diye sevinme:) cunku cok uzuluyor insan.

insallah hamilesindir.

benım adtım 5gun gecmıstı ve bende saglık ocagında test yaptırdım ıkındı gıbıydı sımdı cıkmaz dedı hemsıre ac karna sabah gelseydın dedı ama hemen cıktı dedıkı 1aylık var dedı bence bekle..saaglık ocagında yaptır hemde

10 aylık evliyim 6 ay korunduk 4 aydır bebek için çalışıyoruz biliyorum daha erken 1 sene geçmesi lazım en az ama üzülüyorum yine de olmuyor diye

berilcim bir daha test yaptınmı ne oldu.ilk 6 ay korunmuşsunuz hemen teleşlanma ilk önce vücudun o hormonlardan kurtulacak normal yani 4 ayda olmayadabilir ama sen kafaya takınca hamile kalman zorlaşır.bakalım birkaç gün sonra bir test yapda bak aslında mümkünse kan testi yaptır çünkü benim idrar testlerim negatifti ama hamilelik kanda beli oldu

yumurtlama günüyle degil de adet gecikmesiyle anlaşılıyo.adetin 1-2 gün geçince yaparsan çıkar o da net çıkmaya bilir ikinci çizgi silik çıkabilir

HOCAM HAMİLEYİM VE KAN VE İDRAR TEST SONUÇLARIM AŞAĞIDADIR. YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM. ( BUARADA BEN HİPOTİROİT HASTASIYIM VE 8 HAFTALIK HAMİLEYİM TİROİT İLAÇLARIMI ÇOK DİKKATLİ VE DOKTOR KONTROLÜNDE KULLANIYORUM.)

BİYOKİMYA SONUÇLARI

GLUKOZ 88
ÜRE 30
AST 16
ALT 28
ALBUMİN 4,1
SODYUM 138
POTASYUM 3,8
KALSİYUM 9,5
FOSFOR 3,6
KREATİNİN 0,6

HORMON SONUÇLARI