İdrar Testi sonucları

sailormoon34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
49
13
34
Merhabalar,

22 Temmuzda 4bb ve 6bb olmak üzere 5.gün ve 6gün transferleri yapıldı. Bugün transfer sonrası 6gün ve hiç bir belirti göstermiyorum. Stresten ilk kez idrar testi yaptım. Ancak ikinci cizgi bu şekilde cok silik cıktı. Sizce bu pozitif mi? Yorumlarınızı yazabilir misiniz.
Daha önce hiç idrar testi yapmadım nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum eger yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.

Son düzenleme:
Merhabalar,

22 Temmuzda 4bb ve 6bb olmak üzere 5.gün ve 6gün transferleri yapıldı. Bugün transfer sonrası 6gün ve hiç bir belirti göstermiyorum. Stresten ilk kez idrar testi yaptım. Ancak ikinci cizgi bu şekilde cok silik cıktı. Sizce bu pozitif mi? Yorumlarınızı yazabilir misiniz.
Daha önce hiç idrar testi yapmadım nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum eger yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.
MAŞALLAH var gibi duruyor hayırlı olsun İNŞALLAH.
Bende sizinle aynı gün transfer oldum çok korkuyorum test yapmaya. Sizin donmuş muydu taze miydi.

Merhabalar,

Merhaba pozitif çıkmış hayırlı olsun dondurulmuş embriyomuydu benimde 3. Gün embriyosu dondurulmuş 20 temmuzda transfer oldum 4. Günden buyana pozitif çıkıyor inşallah güzel haberler alırız yanlız sizinki tazemi dondurulmuşmu

Cok tesekkurler dönüşleriniz için. İnşallah hepimizin saglıklı gebelikleri olur. Benimki de dondurulmuş embriyoydu. İnşallah değişmeden böyle devam eder

Merhaba pozitif çıkmış hayırlı olsun dondurulmuş embriyomuydu benimde 3. Gün embriyosu dondurulmuş 20 temmuzda transfer oldum 4. Günden buyana pozitif çıkıyor inşallah güzel haberler alırız yanlız sizinki tazemi dondurulmuşmu
Sizin de hayırlı olsun inşallah böyle devam eder. Kan testi ile herşey daha net ortaya cıkacak. ☺️

Merhaba, sabah kalktım kanamam oldu ancak lekelenme gibi değil adet kanaması gibiydi. Sizce gebelik oluşmadan bozulmuş mudur?

X