İdrar enfeksiyonu

Merve Aktas

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2022
125
21
24
Merhaba kizlar bnde idrar enfeksiyonu var hastaneye gittiğimde yoğun enfeksiyonun oldugunu söylediler bana antibiyotik ilaçlar yazdı ama fayda vermedi bide eşimle ilişkiye giremiyorum aşırı ağrı ve yanma var bide aşırı derece kaşıniyor dayanılacak gibi degil bundan nasıl kurtulurum doğal yollarla deneyen varmi

Tavsiyem çok ilkel gelebilir ama ben bu yöntemle kendi kendimi tedavi etmiştim. Hem de o kadar süre ilaç kullanmama rağmen bu şekilde kısa sürede iyileşmiştim. Kaynar suyu kovaya doldurun içine maydanoz doldurun ve çubukla ya da kaşıkla falan çevirin biraz iyice özleşsin. Su soğumadan üzerinde oturun kovanın. Hakikaten ben çok faydasını gördüm rahatladım tavsiye ederim.

Teşekkür ederim tavsiyen için bunu deniycem hani o kadar aciyor ki ilişkiye bile dayanamıyorum artik

Ben civanperçemiyle bayağı azalttım enfeksiyonumu.Antibiyotikler işe yaramıyor gerçekten.İlişki içinde viaxi kayganlaştırıcı tavsiye ederim.

Civanperçemi ve maydonoz suyu iyi gelmişti bana da. Ama sizinki kadar ağır seviye değildi antibiyotiksiz bunlar çözüm olmayabilir.

Maydanozu kaynatıp içince anında etkisini görmüştüm. Civanperçemi de aynı şekilde kaynatıp içtim artık hangisi etkiliydi bilemiyorum.

Geçmiş olsun, çeken bilir bunu gerçekten de... Yıllarca çektim, denemediğim doktor, antibiyotik kalmadı. En sonunda çözümü Bir doktorumun önerisiyle kullandığım Urinonvef Cranberry tableti ile buldum. Günde 2 kez alıyorum. Aylardır hiç olmadım. Özellikle buraya yazdım ki insanlar da kullanıp kurtulsunlar diye. Mutlaka deneyin derim...

Yukardaki yazar arkadaşa katılıyorum benim bir de tahlilim temiz çıkıyor. Yinede çekiyorum sistiti şekerli ymekten diye düşünüyorum. Urinonvef ben de alıyorum kesinlikle rahatlatıyor. Bencede deneyin. Nioli yağını da öneriyorlar denedim. Ama çok iyi sonuç alamadım. Ondan da iyi sonuç alanlar var.

Idrar yolu enfeksiyonunun gecmemesinjn en buyuk sebebi ilacin yanlis kullanimi oluyor. Kullandiginiz ilac toz halinde olan miydi?

Günde 2-3 bardan kizilcik cayi ic yada papatya bendede vardi pcoluyum bide yogun degldi ama enfeksiyon vardi 2 hafta kadar gecmisti bol suyu ihmal etme onu bi sekilde atman icin bol su icmen lazim bide küvete koyulan ilaclar varsa vajinal icin sormanda fayda var eczanede filan

Yorumunuz için hepinize teşekkür ediyorum soğan ve maydanoz u kaynatip içtim geçti şuan iyim ama eşim çok çocuk istiyor bir kızım var ikincisini istiyor pcosluyum 1 yıldır deniyorum ama olmuyor doğal yollarla tedavi olmaya çalışıyorum gerisi Allah'a kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…