Idil bebek geliyorrr..geldi...

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
hihoyyythihoyyyt:sm_cool::sm_cool::dance::dance:
Kızlar sgselcuk Yani SİNEM kızına kavuşuyorrrr, şimdi aradım eşi çıktı sinemi ntsye bağlamışlar doktorunu bekliyorlarmış, birazdan idil bebek annesinin kucağında olacak inşallah, canım arkadaşım şimdiden tebrik edeirm allah analı babalı büyütsün inşallah.

İDİL BEBEK HOŞGELDİNNNNN,,,

Son düzenleme:
bu arada bilmeyenler için söyleyeyim bugun sinemlerin evlilik yil dönümleri,,
ne güzel bir günde geliyor idil,
tebrik ediyorum sinemcimmmm..

allah analı babalı buyutsun darısı banaaaaa..dün doktora kontrol oldum sukur normal dogum olucaksın %90 dedi..ama beklicem sancıyı ...beklemek çok zor son aylar ...1 hafta sonra tekrar gel dedi dr.....hayırlısı..tebrikle selçukcum :)

iDiL BEBEKTEN SON DURUM,
ANNE KIZ İKİSİDE İYİLERMİŞ, SİNEMCİMİN TANSİYONU DÜŞÜYORMUŞ ARADA,

:nazar:VE İŞTE İDİL BEBEĞİN BİLGİLERİ:nazar:

KİLO : 3.160 Kg
BOY : 52 Cm
Saat : 00.30

iDiL BEBEKTEN SON DURUM,

ayyy hoşgelmişşş canım..Allah analı babalı büyütsünnn bol bol tebrik ediyoruzz:1hug:

iDiL BEBEKTEN SON DURUM,

allah analı babalı buyutsun evlılık yıldonumde dogmasıda cok gusel :nazar:

sinemciiim tebrikler.Allah analı babalı büyütmek nasib etsin. kuzucuğunla mutluluklar arkadaşım

sinemcim cnm benim hayırlı olsun nihayet geldi idil'imiz :) hepinizi kocaman öpüyorum Allah mutluluğunuzu daim etsin tatlım

ohhh be sonunda sinemde bebeğine kavuştu.kız şafak saya saya bi hal olmuştu :))) hoşgeldin idil bebek... sinemcim tebrik ederim senide... allah analı babalı büyütsün...

Allah anali babali buyutsun insallah...kirkbin kere masallah diyelim de nazar degmesin..

sinem arkaaşımızı tanımıyorum ama başlığı görünce yazmak istedim...
hayırlı uğurlu hyırlı bir bebek olur inşş...
ayrıca idil bebek anne ve babasına herhalde bir daha hiç almayacakları kadar güzel bir evlilik yıl dönümü hediyesi olmuşş...

hepinize çok teşekkürle arkadaşlar.bütün bebekler anneleriyle babalarıyla sevdikleriyle çok güzel günler geçirirler inşallah

X