Makyaj Ürünleri id bare Minerals Kullanan varmı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben yarını bekleyemedim ebay'dan sample kit siparişi verdim, iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum medium tonlarında verdim bunları denedikten sonra 9gr olanını ne renk alacağıma karar vericem

mmerhaba kızlar
bende id ürünlerini kullanmak istiyorum.özellikle içinde fondotende olan setlerıyle baslasam dıyorum ve internetten cok daha uygun oldugunu gordum denemek ıstıyorum.ama strewberry ebay vs güvenilir mi ne sekılde sıparıs verıosunuz?
bırde ben bugday tenlıyım hangı renk fondoten secmem gerek?
yardımcı olursanız sevınırım

bende almayı düşünüyorum çilekten ebay güvenli gelmiyor orjinalliğinden şüphe ediyorum açıkçası ama strawbery orjinal krem aldım daha önce bir çok arkadaşımda alışveriş yaptı tek sorun renk onuda bir eczanede deneyip karar vermek lazım :)

tesekkurler fikir paylastıgın ıcın.aksam ınceledım strewberry sitesini istediğim renkte kit bekliorum bulursam ordan almayı dusunuyorum.
peki siteye ne surede yenı urun gelıyor ve odeme nasıl yapılıo bu konuda yardımcı olursan sevınırım.gercı urun seceneklerı ebay kadar genıs deıl ama en ıyı yol ınsanın bıldıgı yoldur nede olsa :)
bırde kargo hakikaten ucretsızmı
tsk

tesekkurler fikir paylastıgın ıcın.aksam ınceledım strewberry sitesini istediğim renkte kit bekliorum bulursam ordan almayı dusunuyorum.
peki siteye ne surede yenı urun gelıyor ve odeme nasıl yapılıo bu konuda yardımcı olursan sevınırım.gercı urun seceneklerı ebay kadar genıs deıl ama en ıyı yol ınsanın bıldıgı yoldur nede olsa :)
bırde kargo hakikaten ucretsızmı
tsk

yanında yazıyor sadece parfümler ücretli oda parfümün %10u kadar :)
bende deneme boyu alayım diorum bakalım setleri güzel burda tanesini alabilcekken orda bi kaçtane deneme şansımız var ürünler ara ara yenileniyor takip etmek lazım daha yeni incelemeye başladım mineralli seriyi kremlere falan bakıodum daha çok ödemeyi kredi kartı ile yaptım sorunda yaşamadım :)

merhaba
bildiğim kadarıyla id nin son serısı bızmut ıcermıyor matte serısıydı sanırım ama senın tavsıye edecegın baska markalarda varsa tavsiye edersen sevınırım.
everydayi bılıordum ama oda gonderım yapmıomus artık

ı.D Bare Escentulasi kullanıyorum,cok memnunum.
Fondotenı surerken kapagında yuvarlak hareketler yapıp saglı sollu bastırarak cevırın.Bu sekilde ezin oyle surun.Ve mutlaka krem suruyorsanız cıldınız kremı emmı solsun ve tabiki kabuki fırca kullanın kızlar

merhaba
bildiğim kadarıyla id nin son serısı bızmut ıcermıyor matte serısıydı sanırım ama senın tavsıye edecegın baska markalarda varsa tavsiye edersen sevınırım.
everydayi bılıordum ama oda gonderım yapmıomus artık

idnin matte serisinde fondöten varmı peki? birde beyaz tenliler için hangisini önerirsiniz? ayrıca ben hatayda yaşıyorum acaba id bare mineralsi nerden temin edebilirim?

aldıgın ürün pudra degil toz fondötendir elindeki dünyanın en dogal secilmiş ürünlerinden biridir sana farklı gelmiş olabilir ben enson 78liraya aldım yani pahalı diye vazgeçtim yoksa 10numara markadır

pahalı geldiyse ben de uygun bir fiyatla var hala deneyebilirsiniz

mmerhaba kızlar
bende id ürünlerini kullanmak istiyorum.özellikle içinde fondotende olan setlerıyle baslasam dıyorum ve internetten cok daha uygun oldugunu gordum denemek ıstıyorum.ama strewberry ebay vs güvenilir mi ne sekılde sıparıs verıosunuz?
bırde ben bugday tenlıyım hangı renk fondoten secmem gerek?
yardımcı olursanız sevınırım

ben size yardımcı olabilirim

uzun zamandır bu ürünü alıp almama konusunda kararsızım. deneme kitleri kalmamış sitesinde. denemeden alamamki. soluk beyaz tenliyim :) beyaz tonun çok çeşidi var yani . izmirde bu ürünü satan bi yer biliyormusunuz acaba ?
su an maybeline dream matte mousse köpük fondotenini kullanıyorum memnunum ama cildime daha az zarar veren daha sağlıklı olduğunu düşündüğüm mineral fondotenlere geçmek isityorum.

Ben de burada okuduktan sonra araştırdım almaya karar verdim. Eczanelerde satılmıyor artık dediler. Yerine başka bir marka varmış sanırım. Gittigidiyorda 90 TL civarında satıyorlar. XXXXXXXXXXXXXXXXXXX diye bir sitede buldum 79 TL ye. 10 gün oldu alalı, çok memnun kaldım. Bakalım dedikleri gibi 6 ay yeticek mi 8 gr.

X