Makyaj Ürünleri id bare Minerals Kullanan varmı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evra_ni

Guru
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
147
4
47
id bare mineralsi eczaneden aldım eczacı çok övdü bende aldım toz halinde pudra gibi özel fırçası var onunla yüze uygulanıyor sonra fondoten gibi duruyor ama hiç memnun değilim fırçayı ilk vurduğum yerde koyu bir iz kalıyor dünyanında parasını verdim ne yapacağımı bilmiyorum resmen kazıklandım güya eczanelerden alır derler ben zaten kremlerimi eczanelerden alırım ilk defa pudrayı eczaneden aldım ama hiç memnun kalmadım.Güya kanser vakfı tarafından onaylıymış ne kadar doğru bilmiyorum birde içinde hiç yağ yokmuş

aldıgın ürün pudra degil toz fondötendir elindeki dünyanın en dogal secilmiş ürünlerinden biridir sana farklı gelmiş olabilir ben enson 78liraya aldım yani pahalı diye vazgeçtim yoksa 10numara markadır

bende geçen broşürünü aldım.fiyatları gerçekten çok pahalı.
bide eczaneler eczanelikten çıkmış, yani neredeyse tabelasını görmesek anlamayacağız eczane olduğunu.kozmetik... çok satılır olduben oralarada güvenmiyorum

ilk uygulayışınızsa ondan olabilir. yani doğru uygulamayı öğrenene kadar memnun olamayabilisiniz. ben de kullanıyorum i.d. fondöten uygulamaya alıştıktan sonra çok memnun kalmıştım.

canım ben id kullanmayı düşünmüyorum onun yerine onun kadar iyi ve çok çok daha ucuz olan everyday minerals i tavsiye ediyorum, kampanyaları var ve verdiğin sipariş indirimli oluyor üstelik belli bir ücreti aşarsan büyük boy hediye de yolluyorlar. ki aşmamak işten bile olmuyor.

Postayla 12 günde geliyor. Web sitesini inceleyebilirsin, mineral ürünler diğer makyaj malzemelerinden daha farklı internette youtube da pekçok uygulama videosu var ben oralardan ögrendim çok memnunum. Eğer doğru rengini bulur ve iyi bir şekilde uygulamaya başlarsan ne kadar güzel durduğunu göreceksin.

Özellikle bu everyday mineralsin allıkları pahalı markalara taş çıkarır kalıcılıkta. Üstelik güzel olan bir yanıda ne biliyormusun, bazı allıkları ruj olarak ta kullanabiliyorsun ya da göz farı, tam tersi de olabiliyor. Yani aldığın hiçbirşey boşa gitmiyor neredeyse.

vallahı bende her ürünü var ve cok memnunum canım belki uygulama seklınden kaynaklıdır. 3 senedir bittikçe alıyorum yanı ve 1 seneyi askın gidior bir kutusu hesaplı oluyor bende kullanmayı bilmekten de kaynaklanabilir i. d profesörü oldum canım baska bi sorun olursa cevaplarım

bu i.d fondöteni nası kullanıcas :S

canım ıd kullnamadım everday den siparişlerim geldi. ben maden suyunu fırçaya sıkıp bi çay tabağına çok az fondöteni döküp dairesel hareketlerle sanki tabağı siliyomuş gibi fırçaya yediriorum. sonrada aynı şekilde dairesel harekelerle yüzüme sürüyorum. emin ol küçücük şey fazlasıyla yetiyo:lepi:

canım ıd kullnamadım everday den siparişlerim geldi. ben maden suyunu fırçaya sıkıp bi çay tabağına çok az fondöteni döküp dairesel hareketlerle sanki tabağı siliyomuş gibi fırçaya yediriorum. sonrada aynı şekilde dairesel harekelerle yüzüme sürüyorum. emin ol küçücük şey fazlasıyla yetiyo

özel fırcada mı almak gerekiyo :S

özel fırcada mı almak gerekiyo :S

aslında gerekmiyo ama normal fırçayla zor oluyo. kabuki fırçalarla daha kolay uygulanıyor. hemde yumuşacık:asigim: ama everday mineralsa taylor made minerals gibi sitlerde bu fırçalar 10 dolar falan. bide bodyshoptada var ama 35 civarı. aldığım fırça ve everdayden istediğim sample lar

1002353zs5.jpg
[/IMG][/IMG]

bende geçen broşürünü aldım.fiyatları gerçekten çok pahalı.
bide eczaneler eczanelikten çıkmış, yani neredeyse tabelasını görmesek anlamayacağız eczane olduğunu.kozmetik... çok satılır olduben oralarada güvenmiyorum

Gerçekten ya.
Geçen gün eczaneden bi göz damlası alacaktım. Sorarken garip hissettim kendimi. Nalburdan domates ister gibi..

I.d bende kullanıyorum ama allık ve farlarını. Çok memnunum. Elin alıştıkça seveceksin eminim

i.d yi neredeyse çıktığından beri kullanıyorum ve değiştiremeyeceğim tek makyaj malzemem diyebilirim.:kahve:

Merhaba

Ben de nerdeyse 2 yıldır BellaPierre mineral makyaj ürünlerini kullanıyorum. Yüzümde akne izleri var ve toz fondöten onları çok güzel kapatıyor. Ayrıca kesinlikle sivilce de yapmıyor ve inanılmaz doğal bir görüntü oluyor sanki hiç makyaj yapmamış gibi. Ben ABD'deyken almıştım BellaPierre'i. Şimdi TR de de satılıyor sanırım. Ama ABD'ye göre pahalı tabi. ID Bare Minerals de ABD nin en ünlü mineral makyaj markası. Ben kullanmadım ama dediğim gibi çok tutulan bir ürün. Sorun yaşayan arkadaş sanırım yanlış uygulama yapıyor. Çünkü fırçanıza çok az almanız yeterli çok sürünce tabi ki iyi görünmez. Bir de nemlendirici üzerie uygulamak ve nemlendiricinin iyice kurumasını beklemek gerekiyor. ID Bare Mİnerals strawberry oldukça uygun fiyata satılıyor. BellaPierre bitince ben de ID Bare Minerals almayı düşünüyorum.

evet çok pahalı ürünleri gerçekten ben geçen mineral veilini sordum 78 lira dediler:S

ama strawberry de daha uygundur sanırım

geçen seneden beri kullanıyorum zemuszemus
fondoten pudra gibi belli deil sürdükten bir süre sonra ciltte emiliyo sanki
alırken özel fırçası bunla kullanmalısın demişlerdi
acaba leke durması fırçadan ya da kullanımdan olabilir mi :uhm:
aldığınız yerde tekrar uygulama yaptırsanız
çok sık kullanmıyorum fakat ben çok memnunum
opuyorumnanaktan

kızlar strawberry'de 48.50 lira üstelik kargo ücretsiz, 12 ün içerisinde de teslim ediliyor. bence kesinlikle eczaneden falan almayın, netten sipariş edin, ebay'e de bakabilirsiniz ama orjinallik ve güvenilirlik adına strawberryden alın bence bundan sonra. ben de daha almadım almayı düşünüyorum ama çok olumlu yorum okudum bu ürün hakkında yalnız kafamı kurcalayan hangi rengi alıcağmı bilemedim, kullanan arkadaşlar hangi rengi kullandıklarını da yazabilirler mi

X