icinizden gelirse eger bana dua eder misiniz

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
Cok darlaniyorum icinizden eger gelir ise gercekten cok ihtiyacim var.

Tanimadigin kisiler dua edince kabul gorur derler Allah razi olsun simdiden.Biraz ferahlarsam yine yazacagim.

Dua eden etmeyen herkesten allah razı olsun.
Bu yıl 34 yaşıma giriyorum ne ruhum nede görüntüm o yaşta degil ama en ufak kavgada annem basima kaldin evlen diyor.
Babam kirayı öde çalış şeklinde evlenmem den yana hiç olmadı.

Kendimde inanin çok dua ediyorum ama belki birileri benim icin dua eder herşey değişir dedim.

Son düzenleme:
Okudum canım, hayırdır inşallah çok sıkma kendini balkona çık bi hava al biraz. Hiç bişey düşünmeden bikaç saniye bekle. Hayatında yaşadığın en güzel duyguları düşün..
Ve Gözlerini kapat sanki Allâh ile konuşma şansın varmış ve ona anlatıyomuşsun gibi konuş. Mükemmel bi his..

''Ya Fettah ''zikrini bol bol çek ...Felak ve nas surelerini çokça oku...Rabbim ferahlık versin...:KK36:

Fountain Fountain İnşirah okudum canım. Rabbim gönlündeki muradı versin inşallah. Biz ne kadar üzülürsek üzülelim, endişelenirsek endişelenelim, su akıp yatağını buluyor canım merak etme. insanın hayatı birden fazla kez değişiyor. hep böyle gidecek sanıyor insan ama bu büyük bir yanılgı.

inşallah ferahla bende sana dua ettim. Allah kabul etsin. bişeylerle uğraş ve çok evde durma annenlerle uzak kal ki demezler .iyi geceler

X