Icine kapali inzivaya cekilmis erkek modeli

Yinemipilav

goo.gl/WzqFMX
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2015
3.098
3.249
Daha once bosanmis erkek parametrelerini belirlemek icin bir konu acmistim. Sagolsunlar, bazi arkadaslar cok ilginc gorusler ortaya attilar. Herkese cevap veremeden konu kilitlendi, herkese tesekkurlerimi iletmek istiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/bosanmis-erkegin-ruh-halleri.948248/
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/uzaktan-sevmekle-hukumlu.925090/

Ancak sahisla en son yaptigim sohbetlerde konunun daha derin tarafi ortaya cikti.

Soz konusu erkek, kendini bir orman evine kapatmis vaziyette, sadece isi olursa evden cikiyor.

"Kendimi yasli hissediyorum, kemiklerime isledigini hissediyorum, eski "ben" den eser kalmadi" diyor. Sigara iciyor, birakmayi defalarca denemis, basaramamis.

Eskiden sporda cok aktif ve muthis bir atlet olan, apartman boyu dik duvarlari elleriyle tirmanan, simdi ise kilolu ve sigara icen bir adamdan bahsediyoruz.

Kanatlari kirik, ininden ckmaya korkan. Arada bir sevdigi konserlere gitmeye yeni yeni basladi, benim etkim oldugundan eminim.

Ben onu kilometreler oteden onuruna dokunmadan ve zorlamadan, nasil daha pozitif bir ruh haline sokabilirim?

Elbette kimseye "sigarayi birak, kosmaya bak " diyeyecek durumda degilim, ters teper.

Bu isi nasil cozerim? Zaten kendi islerim yolunda degil ama bir yandan da karsidakini kizdirmadan motive etmek istiyorum.

Problemi ikiye mi ayirmak lazim?

Sigara icen depresyonlu adam

Kilolu adam

Inzivaya cekilmesinin sebebi, sadece bosanmasi degil, bu ikisi olabilir mi? Tesekkurler.

pilav senin amacın ne yani ben onu çözemiyorum? ilerde bu adamla birlikle olmak falan mı? seviyor musun, aşık mısın?
değilse kilometre ötedeki bir adam için neden bunları yapıyorsun? eşin değil dostun değil.. Dost olmaya neden çalışıyorsun anlamış değilim..

"Hey dostum kaldır o lanet k*ıçını o yerden " de.
Şaka bir yana sanada yazık degil mi ?
Zaten seninde sorunlarin varmış. Insan kendi istemiyorsa sen ne yapabilirsin ki. Piskolog gitsin dicektim ama kendisi istemesi lazim. Ben olsam kendimi harap etmem boyle insanlar hayat nesesini yok eder.

yasli size gore kac yastir? bence yaslilik 80larda baslar.

50'yi yeni gecmis. Orta yas denmiyor mu?
Yok yanlış anladınız.
Yaşın sayıyla bir ilgisi yoktur.
Yaş; yaşanmışlıklar ve yaşanamamışlıklarla alakalıdır bence.
Bu adamın birden fazla evliliği ve birçok evladı olduğunu hatırlıyorum ben.

Bence cogunuz cok bencil bir toplumda bencillikle, faydacilikla sartlanmissiniz.

Bir insanin gelismesinde karsiliksiz vermek cok onemlidir.

Ozellikle ilgi ve sevgi. N ekadar cok verirseniz ruhunuz o kadar zenginlesir.

Bencilsiniz, muthis bencil.

Ben o sevecen, sevgi dolu Turk ruhunu ariyorum, insan sevgisi dunyada bir numara olan. OK?

Uzaktan uzaga bunu başarmak zor
Bi hayli zor hemde.
Belirli bir yaştan sonra sanırım hayatın getirdigini bıkkınlıktan olsa gerek insanın artık bu türlü şeyler için enerjisi kalmıyor

X