Icime kapandim

cemaliye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
6
0
SELAM BEN CEMALİYE SON 3 AYDIR KENDİMDE ÇOK BÜYÜK DEGİŞİMLER FARK ETTİM NORMALDE YAŞAMAYI SEVEN EGLENCELİ BİRİYİM FAKAT SON ZAMANLARDA İÇİME KAPANDIM ÇOGUNLUKLA ODAMDA VAKİT GEÇİRİYORUM GECELERİ ZOR UYUYORUM HATTA ZAMAN ZAMAN DURDUK YERE NEDENSİZ AGLIYORUM :çok üzgünüm: ÇOK DALGIN OLMAYA BAŞLADIM BU DALGINLIK YÜZÜNDEN ARABAMLA KAZA YAPTIM AZ DAHA CANIMDAN OLUYORDUM AMA BU BİLE UMRUMDA DEGİLDİ KENDİMİ SUÇLADIM NEDEN ÖLMEDİM DİYE ABLAM PSİKOLOG AMA ODA TAM ANLAMIYOR BENİ NE YAPMAM GEREK BİLMİYORUM YAŞAMAK ZEVK VERMİYOR HAYAT BİTMİŞ SANKİ ÖLÜM VAKTİ GELDİ GİBİ HİSSEDİYORUM ZAMANLA AMA BİR YANDANDA DİRENİYORUM ANLAMADIM NOLDU BANA??????CADIARZU

cemaliye zaten meslek olarak psikoloğ yazmışsın durumunun neden böyle olduğunu bizden çok sen daha iyi bilirsin hani sen psikologsun ya o bakımdan hatırlatıyorum...

Cemaliye, yazdıklarınız bir depresyonu çağrıştırıyor. 3 ay öncesinde ne yaşadıysanız, ya da yaşadıklaırnız 3 ay önceden itibaren taşıyamadığınız için bu şikayetleriniz oluşmuş. Bu konuda yapmanız gereken profesyonel yardım almak. Mümkün olan en kısa zamanda bir psikologa başvurarak terapi görmelisiniz.
Alanız psikolog olabilir, ama siz de çok iyi biliyorsunuz ki, ablanız sübjektiftir ablanız olduğu için. Bu nedenle sizi tanımayan bir psikologa başvurmalısınız optimum objektiviteyi yakalayabilmek için.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

X